سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

نامزدهای انتخابات وحدت ملی و معنویت جامعه را حفظ کنند - خبر

 

 

نامزدهای انتخابات وحدت ملی و معنویت جامعه را حفظ کنند

امام جمعه موقت تهران، با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت ملی و معنویت جامعه توسط نامزدهای انتخابات گفت: علاج اقتصاد بیمار، کار جهادی می‌خواهد.

نامزدهای انتخابات وحدت ملی و معنویت جامعه را حفظ کنند

 

وی با اشاره به انتخابات پیش رو، خطاب به نامزدهای انتخاباتی اظهار داشت: این بحث‌ها و مسئله تعیین رئیس جمهور خیلی مهم است، اما مهمتر از آن کشور و جامعه ماست.
 
امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: جامعه ما این مردم بوده‌اند که انقلاب را ایجاد کرده‌اند و در اثر فداکاری و ایثار آنها این انقلاب پیروز شده است؛ این جامعه نباید لطمه ببیند، جامعه باید آرام و از اضطراب دور باشد.
 
آیت‌الله امامی کاشانی با تاکید بر لزوم توجه به متن جامعه و معنویت آن، گفت: از اظهارات و حرکاتی که این جامعه را تکان می‌دهد، پرهیز شود؛ در انتخابات هنگامی که اشخاص مطالب خود را عرضه می‌کنند، باید وحدت سیاسی و انسجام معنوی جامعه هم حفظ شود.
 
وی افزود: نامزدها به دنیا توجه کنند که چکونه برای این کشور نقشه می‌ریزد و چه طراحی‌هایی از ابتدای انقلاب برای این کشور داشته‌اند؛ ما به هرکجا رسیده‌ایم با این مردم و با وحدت و اسنجام رسیده‌ایم.
 
خطیب نماز جمعه تهران خاطرنشان کرد: مردم بر محور ولایت فقیه و حکومت فقه و عقل و تقوی منسجم هستند؛ این وحدت باید حفظ شود و نباید در هر شرایطی تکان بخورد.
 
آیت‌الله امامی کاشانی اظهارداشت: نامزدهای محترم به خدا توکل کنند و از خداوند بخواهند که اگر موفق شدند، چنین می‌کنند؛ در همین مسائل اقتصادی که بیماری کشور ماست و رهبر معظم انقلاب هم مدام تکرار می‌کنند، مانند بیمار نزد خودشان مراقبت کنند.
 
وی تصریح کرد: علاج این بیماری، کار جهادی و حرکت جهادی می‌خواهد؛ اینکه چه کسانی و گروه‌هایی را بگذاریم که کار را دنبال کنند و مراقب باشند که تولید داخل با خارج رقابت کند و جلوی واردات غیرضروری گرفته شود.
 
امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: وحدت ملی و انسجام سیاسی و معنویت کشور در همه مراحل و همه حال حفظ شود.