سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

نابودی داعش در منطقه آرزوی همه مسلمانان است - خبر

 

 

نابودی داعش در منطقه آرزوی همه مسلمانان است

امام جمعه خلخال گفت: نابودی گروهک تروریستی و تکفیری داعش درمنطقه آرزوی همه مسلمانان است.

نابودی داعش در منطقه آرزوی همه مسلمانان است
حجت الاسلام امیر رشتبری با اشاره به تنگ‌تر شدن حلقه محاصره داعش در سوریه و عراق اظهار کرد: نابودی گروهک تروریستی تکفیری داعش درمنطقه آرزوی مسلمانان بوده و الحمدالله ‏درحال رقم خوردن است.
 
وی با اشاره به شهادت مرزبانان مدافع مرزهای کشور و ضمن اظهار همدردی مردم شهرستان خلخال و ملت ایران با خانواده معظم این شهدا گفت: تمامی دردسرهای منطقه و گرفتاری از حمایت آل سعود از گروه‌های تروریستی نشات گرفته و رژیم آل‌سعود باحمایت اقتصادی ونظامی از گروه‌های تروریستی در فکر آشوب و اختلاف در منطقه به نفع استکبار جهانی است.
 
امام جمعه خلخال گفت: دیدار اخیر رئیس جمهور کشور روسیه با رهبر معظم انقلاب و دیدار ایشان نشان از ارزش جمهوری اسلامی ایران در معادلات جهانی بود که رسانه‌های دنیا با بازتاب اخیر این دیدار ثابت کردند که ایران پای اول تصمیم گیری‌ها در منطقه و جهان است.
 
حجت الاسلام رشتبری به بحث‌های مطرح شده رئیس جمهور آمریکا در دیدار با رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت: یکی از مباحثات خارج ساخت دلار از معادلات منطقه‌ای و جهانی است که با عملی‌شدن این تصمیم نه تنها دلار بلکه آمریکا ارزش جهانی خود را از دست خواهد داد.
 
وی با اشاره به کاهش محبوبیت ترامپ در کشور خودش گفت: سیاست‌های خصمانه آمریکا در اعمال تحریم‌ها، خیانت، زورگویی به کشورها باعث شده که دیدگاه مردم جهان به این کشور تضعیف شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، امام جمعه خلخال با اشاره به تحرکات جدید کشور عربستان در جایگزین ساختن فرزند پادشاه عربستان گفت: قطعا بازداشت شاهزاده‌ها ، اعمال نفوذ در جایگزینی سریع بن سلمان، خلع سلاح مالی شاهزاده‌ها و در اختیار داشتن ثروت شاهزاده‌ها در دست خانواده سلمان و پادشاهی مذکور از دلایلی است که شاهزاده بازداشت شده و دراین جدال قدرت می‌خواهند با آرامش و کمترین کشمکش تعویض قدرت برای رژیم آل‌سعود انجام شود.