سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

میلاد امام علی (ع) و روز پدر در استان اردبیل گرامی داشته شد - خبر

 

 

میلاد امام علی (ع) و روز پدر در استان اردبیل گرامی داشته شد

خجسته سالروز میلاد باسعادت امیرمومنان حضرت علی (ع) با برگزاری ویژه برنامه‌های جشن و سرور و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مناطق مختلف استان اردبیل گرامی داشته شد.

میلاد امام علی (ع) و روز پدر در استان اردبیل گرامی داشته شد

در شهرستان خلخال  به صورت محدود در تعداد معدودی از مساجد  سالروز ولادت اولین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی (ع) و روز پدر  گرامی داشته شد .

برگزاری جشن ولادت در مساجد شهرهای خلخال ،کلور مرکز بخش شاهرود و هشجین  مرکز بخش خورش رستم ، اجرای ویژه برنامه جشن ولادت توسط هیات پهلوانی و زورخانه ای خلخال در محل سالن ورزشی هفت تیر از جمله برنامه‌های شاخص برگزار شده در سالروز ولادت باسعادت حضرت علی (ع) در خلخال است.

در این برنامه‌ها سخنرانان با بیان ابعاد شخصیتی بارز و منحصر به فرد امام علی (ع) از آن حضرت به عنوان پدری نمونه یاد کرده و الگوگیری از زندگانی آن حضرت را به پیروان آن امام همام توصیه کردند.

برنامه‌های مختلف دیگری نیز در روز پدر در خلخال برگزار و اهالی این شهر با حضور در مزار پدران خود و نثار گل و صلوات یاد و خاطره پدران از دنیا رفته خود را گرامی داشتند.

همچنین در احترام به پدران وبزرگان خانواده  فرزندان با خرید گل و شیرینی و هدایایی در منزل پدران خود حضور یافته و با تبریک روز پدر از آنها تجلیل کردند.

در دیگر شهرستان‌های استان نیز برنامه های مشابهی برگزار شد.