سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

میزبانی از 5400 خانوار فرهنگی در ستادهای اسکان استان اردبیل - خبر

 

 

میزبانی از 5400 خانوار فرهنگی در ستادهای اسکان استان اردبیل

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در تعطیلات نوروزی، آموزش و پرورش استان به 5 هزار و 464 خانوار در قالب ستادهای اسکان ارائه خدمات کرده است.

میزبانی از 5400 خانوار فرهنگی در ستادهای اسکان استان اردبیل

احمد ناصری اظهار کرد: در استان اردبیل از 28 اسفندماه با تجهیز 81 مدرسه در قالب 668 کلاس درس دو مرکز آموزشی و رفاهی سعی کردیم تا به جامعه فرهنگیان خدمات ارائه کنیم.

وی گفت: در این مدت موفق شدیم برای 14 هزار و 866 نفر فرهنگی در قالب ستادهای اسکان خدمات ارائه کنیم که با تجهیز کلاس‌ها در سه گروه ویژه گروه الف و ب در 19 ناحیه و منطقه آموزش و پرورش استان در خدمت فرهنگیان بودیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از ارائه 28 هزار و 983 نفر روز خدمات به جامعه فرهنگیان و معلمان طی 28 اسفند تا 13 فروردین اشاره کرد و افزود: با پایان تعطیلات نوروزی از امروز کلیه کلاس‌ها برای پذیرش دانش‌آموزان مهیا شده و ما به طرح اسکان‌مان در مناطق و نواحی اسکان‌مان پایان دادیم.

ناصری تصریح کرد: در این مدت بیشترین مسافران از جامعه فرهنگی وارد اردبیل و سرعین شدند و کمترین مسافر نیز مربوط به مناطق جعفرآباد، اصلاندوز و انگوت بوده است.

وی بیان کرد: ما در تجهیز کلاس‌های درس و امکانات مناسب و همچنین آماده‌سازی سرویس‌های بهداشتی و محوطه‌ها برای پارکینگ مسافران و گردشگران همت کردیم و امیدواریم معایب احتمالی را در تعطیلات تابستانی و در طرح اسکان برطرف کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل افزود: در دو مرکز آموزشی و رفاهی استان در اردبیل و سرعین با 200 تخت اقدام به پذیرش گردشگران، مسافران و میهمانان فرهنگی کردیم که در مجموع یک رضایت‌مندی مناسبی را نیز در این حوزه شاهد بودیم.