سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

میزبانی اردبیل در مسابقات قرآن دانش آموزی - خبر

 

 

میزبانی اردبیل در مسابقات قرآن دانش آموزی

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و در خصوص نحوه پوشش مسابقات قرآن دانش آموزی و تولید برنامه های مشارکتی گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل ناصری با بیان این مطلب که مسابقات قرآن دانش‌آموزان سراسر کشور تیرماه امسال به میزبانی استان اردبیل برگزار خواهد شد،افزود: این مسابقات فرصت خوبی برای فرهنگسازی در حوزه‌های مختلف از قبیل آموزه‌های قرآنی و فرهنگ عمومی جامعه است.

 وی با تاکید بر برنامه‌ریزی برای اجرای مطلوب این دوره از مسابقات گفت: این برنامه‌ریزی ها بایستی در شان قرآن کریم باشد تا تاثیر بیشتری داشته باشد که هماهنگی، همدلی و همراهی با سایر دستگاهها و ارگانها و رسانه ها بخصوص صدا و سیما در برگزاری این مسابقات حائز اهمیت می باشد، بنابراین از صدا و سیما خواستاریم که در راستای ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی ما را یاری کند.

عبدالله مددی مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در این دیدار با بیان اینکه، تعاملات با آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد ارزشمند و تاثیر گذار در فرهنگ عمومی جامعه از اهداف رسانه است، اظهار داشت: فعالیتها و عملکرد نهاد مقدس آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت فرزندان و نهادینه کردن جامعه پذیری و فرهنگ سازی بر هیچ کسی پوشیده نیست و این نهاد بهترین ظرفیت ها را برای کاهش معضلات فرهنگی در جامعه دارد.

وی در ادامه از آمادگی صدا و سیمای مرکز اردبیل برای همکاری و تولید برنامه های مشارکتی با آموزش و پرورش استان همچون سال های گذشته خبر داد و تصریح کرد : رسانه استانی از تمام ظرفیت خود برای اطلاع رسانی و پوشش مناسب و مطلوب مسابقات قرآن دانش آموزی در تیرماه 96 استفاده خواهد کرد.