جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

میزان تسهیلات مورد نیاز واحدهای تولیدی اردبیل برآورد می‌شود - خبر

 

 

میزان تسهیلات مورد نیاز واحدهای تولیدی اردبیل برآورد می‌شود

استاندار اردبیل گفت: میزان تسهیلات مورد نیاز و گردش مالی واحدهای تولیدی فعال این استان قبل از سفر رئیس جمهور برآورد و مشخص خواهد شد.

میزان تسهیلات مورد نیاز واحدهای تولیدی اردبیل برآورد می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنامجو ظهر در جلسه هماهنگی سفر رئیس جمهور به اردبیل اظهار داشت: طرح های در حال احداث و اجرایی که نیاز به تسهیلات دارند باید قبل از سفر رئیس جمهوری به استان اردبیل برآورد هزینه شده و جز مصوبات این سفر قرار گیرند.
 
وی تصریح کرد: دستگاه های اجرایی متولی باید تسهیلات مورد نیاز بخش صنعت را قبل از سفر هیئت دولت به استان مورد ارزیابی قرار داده و در جلسه پیش رو با معاون رییس دفتر رییس جمهور اعلام کنند.
 
به گفته استاندار اردبیل قبل از سفر رئیس جمهور، جلسه هماهنگی با حضور ‌احمدی مسئول هماهنگی سفرهای رییس جمهوری با محوریت بانک ها و سازمان برنامه و بودجه کشور در به اردبیل برگزار خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه سفر معاون رئیس دفتر رییس جمهور به اردبیل در تاریخ 9 مرداد ماه به مدت سه روز انجام می شود، یادآور شد: در این سفر با احصای مشکلات و بررسی موانع واحدهای صنعتی این استان، زمینه حضور رئیس جمهور فراهم می شود.
 
بهنام جو تاکید کرد که منظور از برگزاری این جلسه و حضور معاون واعظی در استان اردبیل جمع بندی مطالبات استان بویژه تسهیلات مورد نیاز واحدهای صنعتی و تولیدی و عملیاتی کردن این مصوبات در سفر ریاست جمهوری است.