جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

موزه باستان‌شناسی گرمی به زودی افتتاح می‌شود - خبر

 

 

موزه باستان‌شناسی گرمی به زودی افتتاح می‌شود

نائب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: موزه باستان‌شناسی گرمی آماده افتتاح است و به‌زودی با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

موزه باستان‌شناسی گرمی به زودی افتتاح می‌شود
جلسه بازدید از طرح‌های گردشگری و بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های گردشگری این شهرستان با حضور مسئولان استانی و نیز نماینده مردم گرمی در مجلس برگزار شد.
 
در این جلسه هر کدام از حاضران به نقطه‌نظراتی در ارتباط با توسعه شهرستان در حوزه گردشگری پرداختند و حمایت از این طرح‌ها را جزو اولویت‌های اساسی برشمردند.
 
همچنین در ادامه این جلسه عملکرد گردشگری و اقدامات اخیر در این زمینه مطرح شد و حاضران به تبادل نظر در راستای ارائه ایده‌ها و برنامه‌های مربوطه پرداختند.
 
ولی اسماعیلی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در این جلسه اظهار داشت: توسعه شهرستان گرمی با توسعه برنامه‌های زیربنایی میراث فرهنگی دور از انتظار نیست و در این زمینه آینده‌ای روشن در چشم‌انتظار این شهرستان است.
 
وی بیان کرد: خوشبختانه پروژه‌های نیمه‌تمام میراث فرهنگی در این شهرستان با شرایط خوبی در حال ادامه است و امید می‌رود هر چه سریع‌تر شاهد اجرای برنامه‌های توسعه‌ای در این شهرستان باشیم.
 
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: امیدواریم حمایت‌های مسئولین در راستای توسعه این شهرستان مبنای کار باشد و با توانایی‌های لازم و استفاده از تخصص و کارشناسی‌های انجام یافته این اهداف هر چه سریع‌تر محقق شود.