جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

موج همدلی مردم همه گیرتر از موج کرونا - خبر

 

 

موج همدلی مردم همه گیرتر از موج کرونا

مدیر عامل موسسه خیریه ائمه اطهار(ع) اردبیل گفت: از آغاز بیماری کرونا در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مؤمنانه در طی چند نوبت ۳ هزار سبد غذایی و اقلام بهداشتی میان خانواده‌های نیازمند استان اردبیل توزیع شده است.

موج همدلی مردم همه گیرتر از موج کرونا
عزیز طلوعی اظهار کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای اجرای کمک‌ مؤمنانه، اقدامات خیرخواهانه موسسه خیریه ائمه اطهار(ع) با کمک خیرین نیک‌اندیش استان در طی چند نوبت، ۳ هزار بسته غذایی و اقلام بهداشتی به ارزش ۶ میلیارد ریال میان خانواده‌های نیازمند استان اردبیل توزیع شده است.
 
وی افزود: از آغاز شیوع بیماری منحوس کرونا در استان اردبیل علاوه بر توزیع محلول ضدعفونی‌کننده به ارزش ۳ میلیون تومان، ماسک و  دستکش، معابر عمومی شهری اردبیل نیز با همت جوانان گندزدایی شده و همچنین بیش از ۶۰ هزار عدد ماسک و لباس «گان» توسط موسسه تولید شده است.
 
مدیر عامل موسسه خیریه ائمه اطهار(ع) اردبیل تصریح کرد: به تازگی شعبه اردبیل انجمن کوتاه قامتان استان توسط این موسسه راه‌اندازی شده که ۸۵ نفر از کوتاه قامتان استان تحت پوشش قرار گرفته‌اند.
 
وی اضافه کرد: در حال حاضر به ۵۰۰ نفر از یتیمان، مستمری به‌صورت مرتب پرداخت می‌شود و از اسفند ۹۸ تاکنون مبلغ ۵۰ میلیون تومان مستمری به ایتام تحت حمایت موسسه خیریه ائمه اطهار(ع) اردبیل پرداخت شده است.
 
طلوعی بیان کرد: در روزهای اخیر یکی از خیرین نیک‌اندیش موسسه با اهدای مبلغ ۲ میلیارد ریال موجبات آزادی ۳۲ زندانی غیرعمد را فراهم کرده و مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال نیز برای رفاه حال خانواده‌های زندانیان شهرستان پارس آباد پرداخت نمود.
 
وی تشریح کرد: موسسه خیریه ائمه اطهار(ع) استان اردبیل از سال ۸۵ با اخذ مجوز از سازمان بهزیستی استان، با هدف کمک به ایتام و نیازمندان شروع به کار کرد که شیرخوارگاه حضرت علی اصغر(ع) و مرکز نگهداری زنان خشونت‌دیده با عنوان «خانه امن» از مراکزی است که زیر نظر موسسه و با کمک خیرین عزیز اداره می‌شود.