جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

مهمترین رویدادهای ورزشی استان در 1 اسفند - خبر

 

 

مهمترین رویدادهای ورزشی استان در 1 اسفند

بانوان ووشوکار اردبیلی برنزی مسابقات قهرمانی دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور شدند.

مهمترین رویدادهای ورزشی استان در 1 اسفند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، این مسابقات با شرکت دانشجویانی از سراسرکشور به مدت 2 روز به میزبانی استان مازندران برگزار شدکه در پایان فاطمه مرادی و زهرا اسمعیلی هر دو از دانشگاه پیام نور اردبیل مدال برنزاین دوره ازمسابقات را از‌آن خود کردند.

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره عکس ورزشی اردبیل برگزار شد. حسینی دبیر این جشنواره گفت تعداد ۵۱۴ قطعه عکس از ۱۷۴ عکاس به این جشنواره ارسال شده بود که پس از داوری نهایی ؛ فردین تکرمیان،الهام ناصری،حسین آبروش در بخش عکاسی حرفه ای ، سید صادق سیدی و مهدی خوش کردار در بخش تجلیل و مهدی ویسانیان،سجاد پاداش و مجتبی قدسی در بخش تقدیر به ترتیب عناوین برتر را به خود اختصاص دادند. 

 

مسابقات فوتسال جام فجرسپاه ناحیه نیر پایان یافت. این مسابقات با شرکت 10 تیم به مدت 10 روز درسالن ورزشی 9دی سپاه این شهر برگزارشد که در پایان تیمهای شهیدآقایی ، شهید مهدیزاده و شهدای وله زاقرد به ترتیب اول تا سوم شدند. مسابقات ورزشی در بخش انگوت برگزارشد ،در والیبال که باشرکت 10 تیم برگزار شد تیم هیات والیبال انگوت 3 بر یک تیم جانبازان را شکست داده و فوتسال نیزکه با شرکت 15 تیم یافت تیم آذرنیا قهرمان شد.