سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مهار وزنه بالای 240 کیلوگرم در پارالمپیک ریو - خبر

 

 

مهار وزنه بالای 240 کیلوگرم در پارالمپیک ریو

قهرمان پارالمپیک وزنه‌برداری لندن گفت: در المپیک ریو به مهار وزنه بالای 240 کیلوگرم فکر می‌کنم تا قهرمانی مجددی را به دست آورم.

مهار وزنه بالای 240 کیلوگرم در پارالمپیک ریو

مجید فرزین اظهار کرد: ‌شرایط خوبی را دارم و از تمرینات خوب وزنه‌برداری به اردبیل آمدم تا در مراسم بدرقه ورزشکاران پارالمپیکی شرکت کنم.

وی تصریح کرد: در اردوی تیم ملی در تهران وزنه 237 کیلوگرم را بالای سر بردم که یک رکورد جهانی محسوب می‌شود و امیدوارم رکورد جهان و المپیک را در ریو جابجا کنم که قطعاً بیش از 240 کیلوگرم وزنه را بالای سر می‌برم.

قهرمان پارالمپیک لندن گفت: هر چند در المپیک ریو اوزان به هم ریخته و هر کس بتواند بالاترین اوزان را به دست آورد، قهرمان می‌شود و مسابقه من روز 21 شهریورماه است که با دعای خیر پدر و مادرم و هموطنانم امیدوارم همچون المپیک لندن مدال با ارزش طلا را کسب کنم.

فرزین در بخش دیگری از سخنان خود افزود: دهم شهریورماه به بازی‌های پارالمپیک ریو اعزام می‌شویم و 16 شهریورماه نیز مسابقات به صورت رسمی آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی بیان کرد: بنده باسابقه‌ترین وزنه‌بردار ایران در المپیک هستم که قطعاً هدفم کسب سومین مدال در المپیک است که در دو دوره گذشته نقره و طلا را کسب کردم.