سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

منطقه گردشگری "نئور" به‌زودی تحویل میراث فرهنگی استان اردبیل می‌شود - خبر

 

 

منطقه گردشگری "نئور" به‌زودی تحویل میراث فرهنگی استان اردبیل می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: به‌زودی منطقه گردشگری تالاب "نئور" به اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تحویل می‌شود.

منطقه گردشگری
فرزاد قلندری در جلسه هماهنگی بهره برداری از تالاب نئور اظهار داشت: به زودی منطقه گردشگری تالاب نئور به اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تحویل داده می‌شود.
 
وی افزود: با ایجاد زیر‌ساخت‌های لازم از ظرفیت تالاب نئور که به عنوان یکی از پتانسیل‌های گردشگری در استان اردبیل اردبیل شناخته می‌شود برای رونق گردشگری استفاده خواهیم کرد.
 
قلندری تصریح کرد: منطقه گردشکری تالاب نئور به میراث فرهنگی و گردشگری استان در طی چند روز آینده تحویل داده می‌شود تا پس از طی فرآیند قانونی سرمایه‌گذار واجد شرایط برای مجموعه انتخاب و در قالب طرح مصوب مجموعه نسبت به ایجاد زیر ساخت‌ها و امکانات مورد نیاز گردشگران اقدام شود.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل بیان کرد: میراث فرهنگی و گردشگری استان در کوتاه مدت نیز اقدامات متناسبی جهت رفاه حال اهالی و گردشگران برای استفاده از مجموعه انجام می‌دهد.
 
وی اظهار کرد: بدیهی است تولیت سایر مناطق و تالاب با محیط زیست استان است و باید در این راستا با اهتمام ویژه‌ای ضمن انجام هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم در سریع‌ترین زمان اقدامات لازم را نیز عملیاتی کند.