جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

ملت ایران تسلیم زورمداران نمی‌شود - خبر

 

 

ملت ایران تسلیم زورمداران نمی‌شود

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان بیله‌سوار گفت: ملت ایران در تقویت و تداوم روحیه انقلابی و ارزشی خود هیچ وقت تسلیم زورگویان و مستکبران روزگار نمی‌شود.

ملت ایران تسلیم زورمداران نمی‌شود

حجت‌الاسلام ‌سعادتی در مراسم راهپیمایی روز قدس در شهرستان بیله‌سوار اظهار کرد: حضرت امام خمینی (ره) با توجه به شناختی که از صهیونیسم داشت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس معرفی کرد.

‌وی تصریح کرد: راهپیمایی گسترده آحاد مردم در گرمای شدید نشان می‌دهد با وجود تحمیل جنگ، ترور و تحریم‌های شدید دست از آرمان‌های انقلابی و اسلامی خود بر نمی‌دارند.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان بیله‌سوار با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند در 25 سال آینده اسرائیل نیست، گفت: این پیش‌بینی نشان می‌دهد که رهبر جهان اسلام چه کسی است و چه کسی دلش به حال مسلمانان می‌سوزد و چه کسی به فکر مسلمانان است.

سعادتی با اشاره به هوشیاری نیروهای امنیتی، انتظامی و سپاه با عزت انقلاب اسلامی افزود: این نیروها با همدلی و با رهبری مقام معظم رهبری همواره در برابر ورود منافقان ایستاده‌اند و همه آنها را با افکارشان نابود کردند.

وی با توجه به بسیج و مقاومت اسلامی سؤال برخی‌ها مبنی بر حضور مستشاران نظامی ما در سوریه و طرح این سؤال که ما در سوریه چه کار می‌کنیم؟ بیان کرد: سلمان فارسی سال‌ها پیش برای شناختن و رسیدن به حق سال‌ها در عربستان به کمک پیامبر اسلام (ص) شتافته و از طرفی در زمان جنگ تحمیلی سوریه تنها کشوری بود که به کمک ما شتافت.

سعادتی با اشاره به فیش حقوقی ساختگی علیه مدافعان حرم در فضای مجازی با اشاره به شهید دهقانی‌نیا اضافه کرد: این شهید حرم به خاطر عقیده خود کودک شش ماهه خود را گذاشت و رفت تا از امنیت ما و حریم حرم دفاع کند و این عزیزان به خاطر عقیده خود و امنیت ما شهادت عزتمند را انتخاب کردند.

وی با اشاره به جنگ 33 روزه حزب‌الله لبنان ادامه داد: سید حسن نصرالله با موشک‌های نه چندان پیشرفته خود گنبد آهنین اسرائیل را در هم شکست.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان بیله‌سوار در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خبر خوشی که این روزها باید به شما بگوییم این است که براساس قراردادی که با اسرائیل منعقد کرده‌ایم و البته فقط رهبر یک طرفه آن را امضا کرده‌‌اند، این است که با موشک‌های شهاب سه اسرائیل را شخم می‌زنیم.

آحاد مردم شهرستان بیله‌سوار همگام با سایر شهرستان‌های دیگر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و در دفاع از مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

راهپیمایی امسال با وجود گرمای بسیار شدید و تعطیلی تابستانی مدارس نسبت به سال‌های قبل با حضور گسترده مردم برخوردار بود.

پس از پایان سخنرانی حجت‌الاسلام ‌سعادتی نماینده ولایت فقیه در سپاه بیله‌سوار، بیانیه‌ای 10 ماده‌ای که در دفاع از حقوق مردم مسلمان فلسطین بود، قرائت شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در این بیانیه با اشاره به دفاع از حقوق مردم فلسطین در تأمین امنیت حجاج ایرانی توسط حکومت جنایتکار آل‌سعود تاکید شد.