رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

ملت ائوی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ملت ائوی

Loading the player...

ملت ائوی عنوان برنامه ای است که از سیمای مرکز اردبیل به مدت 20 دقیقه هر روز  ساعت 20 تولید و پخش می شود.

در برنامه ملت ائوی بینندگان می توانند با جایگاه و اهمیت مجلس شورای اسلامی، اختیارات، وظایف و عملکرد نمایندگان مجلس و... آشنا شده و همچنین در این برنامه نظرات مردم در خصوص مجلس و نمایندگان مجلس انعکاس می یابد.

این برنامه با حضور نمایندگان مجلس پیرامون موضوعات  خاص استان  تهیه می شود بیان  مشکلات و مسائل استان و حوزه های انتخابیه نمایندگان و ارائه راهکارهایی  برای توسعه و پیشرفت، نقد و بررسی درحوزه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و خدماتی از موضوعات مطرح شده در این برنامه می باشد.

اصل حاکمیت قانون و برقراری نظم اقتضا می کند تمام امور جامعه مبتنی بر قواعدی باشد که همه مردم را از حقوق و تکالیف یکسان برخوردار کند وتوسط اکثریت جامعه پذیرفته شده باشد. مجلس شورای اسلامی صلاحیت عام برای تشریح و وضع این قواعد به شکل قانونی را دارد.
نیازهای فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، بهداشتی و ... جوامع بشری اصولا تابع زمان ومکان است از این رو نمایندگان مجلس حسب نیاز و ضرورت های جامعه درمقام صلاحیت و تشخیص برای رفع این حوائج از طریق وضع قانون هستند و برنامه ملت ائوی سعی دارد بینندگان را بیشتر با مجلس شورای اسلامی آشنا کند.

سال تولید: 94/03/23

تهیه کننده : نادر سفیدی

کارگردان: عدالت فرزانه

نویسنده و محقق: نادر لطفی

تصویربردار: رحیم علیزاده،غفاری

دستیار تصویر و صدابردار: یوسف پیله ور، مجید بشکل