جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

مقابله با تخلفات انتخاباتی توسط دستگاه قضائی اردبیل با جدیت پیگیری می‌شود - خبر

 

 

مقابله با تخلفات انتخاباتی توسط دستگاه قضائی اردبیل با جدیت پیگیری می‌شود

رئیس کل دادگستری استان اردبیل به انتخابات آتی اشاره کرد و گفت: لزوم مقابله به جرایم و تخلفات انتخاباتی از جمله مداخلات مدیران در انتخابات و استفاده از اموال دولتی، اداری و بیت‌المال با جدیت توسط دستگاه قضائی پیگیری خواهد شد.

مقابله با تخلفات انتخاباتی توسط دستگاه قضائی اردبیل با جدیت پیگیری می‌شود
ناصر عتباتی در  ششمین جلسه شورای دستگاه‌های نظارتی استان اردبیل اظهار داشت: فرصت شناسی، مطالبه‌گری، حمایت و پیگیری‌های شورای دستگاه‌های نظارتی عاملی تاثیر گذار  در تحقق اقدامات شایسته برای خدمتگزاری بهینه به مردم است.
 
عتباتی افزود: اجرای این دستورالعمل نیازمند همکاری، هماهنگی، تعامل و هم افزایی بیشتر مابین دستگاه‌ها و نهاد ها است تا شاهد اثر گذاری بیشتر در خدمت رسانی به مردم باشیم.
 
 وی در ادامه با اشاره به شرایط خاص جامعه به لحاظ شیوع ویروس کرونا، ارایه خدمت رسانی بیشتر به مردم به ویژه از سوی نهادها و دستگاه های خدمت رسان اشاره کرد و افزود: نیاز به تحرک بیشتر و استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت ها برای خدمت رسانی بیشتر به مردم در این شرایط یک ضرورت است.
 
رئیس کل دادگستری استان اردبیل به انتخابات آتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به شرایط و اقتضائات آن اشاره کرده و افزود: لزوم مقابله به جرایم و تخلفات انتخاباتی از جمله مداخلات مدیران در انتخابات و استفاده از اموال دولتی، اداری و بیت‌المال به نفع شخص یا گروه خاصی با جدیت توسط دستگاه قضائی پیگیری خواهد شد.
 
عتباتی گفت: اگر اقدامات مراقبتی و پیشگیرانه در این حوزه به درستی انجام  نشود شاهد بروز بسیاری از  مشکلات در آینده خواهیم بود.
 
 رئیس کل دادگستری استان اردبیل در بخش دیگر سخنان خود تأمین و تنظیم مایحتاج ضروری مردم برای شب عید را از دیگر موضوعات مهم عنوان کرد که باید مدیران برنامه ریزی‌های شایسته برای آن داشته باشند.