سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مقابله با بحران نیازمند برخورداری از برنامه‌ریزی دقیق است - خبر

 

 

مقابله با بحران نیازمند برخورداری از برنامه‌ریزی دقیق است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت:به منظور مقابله با حوادث و ایجاد هماهنگی در مواقع بحران، نقاط حادثه‌خیز شناسایی و رفع شده و برنامه‌ریزی دقیق‌تری صورت پذیرد.

مقابله با بحران نیازمند برخورداری از برنامه‌ریزی دقیق است
بهروز ندایی در خصوص سرمای دیررس و واردکردن خسارات به باغات استان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه به علت سرمای دیررس شاهد خسارات زیادی برای باغات استان بودیم که لازم است دستگاه‌های ذیربط با بررسی کارشناسی و برنامه ریزی‌های لازم راهکارهای اساسی برای مقابله با این بحران ارایه دهند.
 
وی افزود: در این راستا شایسته است تا نسبت به پیگیری و پرداخت خسارات به باغداران اقدامات لازم را دراسرع وقت انجام داده و اطلاع رسانی برای باغداران فاقد بیمه هم انجام شود تا در اولین فرصت نسبت به بیمه نمودن باغات و محصولات خود اقدام کنند.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل به آبگرفتگی چند روز پیش در مناطق مختلف شهر اردبیل اشاره کرد و گفت: تشخیص و رفع موانع قبل از بوجود آمدن بحران امری بسیار ضروری می‌باشد و لازم است هماهنگی های دقیق تری دراین راستا صورت پذیرد و دستگاه های مربوطه نسبت به آسیب شناسی محل‌های موردنظر وتهیه گزارش آن اقدام کنند تا نسبت به حل موانع در سریع‌ترین زمان اقدام شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، ندایی یادآور شد: به منظور مقابله بهتر با حوادث درسطح استان اردبیل لازم است، جلسات ستادهای بحران درتمامی دستگاه‌های اجرایی به صورت منظم برگزار شود و برای پیشگیری از ایجاد ناهماهنگی در مواقع بحران، نقاط حادثه خیز به شکل مناسبی شناسایی شده و برطرف شود.