سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

معرفی قهرمانان شنا و تنیس روی‌میز المپیاد دختران شرکت نفت - خبر

 

 

معرفی قهرمانان شنا و تنیس روی‌میز المپیاد دختران شرکت نفت

قهرمانان تیمی و انفرادی رشته‌های شنا و تنیس روی‌میز المپیاد فرهنگی و ورزشی دختران زیر ۲۶ سال شرکت ملی نفت پس از رقابت دو روزه ۱۲۰ ورزشکار معرفی شد.

معرفی قهرمانان شنا و تنیس روی‌میز المپیاد دختران شرکت نفت

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مسابقات پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دختران زیر ۲۶ سال شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران که به میزبانی شرکت پالایش تبریز در سرعین برگزار می شود، در پایان مرحله سوم نفرات و تیم های برتر رشته های شنا و تنیس روی میز را معرفی کرد.

رقابت های شنا و تنیس روی میز با بیش از ۱۲۰ ورزشکار و ۳۰ مربی و سرپرست شرکت کننده به مدت دو روز در شهرهای سرعین و استخر شرکت گاز در اردبیل برگزار شد و تیم ها و نفرات برتر مشخص شدند.

رئیس امور ورزش و تربیت شرکت پالایش نفت تبریز در آئین اهدا جوایز قهرمانان این رشته ها گفت: در رشته شنا رقابت ها در هشت رده سنی برگزار و نفرات و تیم های برتر تجلیل شدند.

مهرداد تامینی با اشاره به نتایج رقابت های شنا و تنیس روی میز افزود: با توجه به نتایج رده های سنی و در مجموع تیم پالایش نفت آبادان در رقابت های شنا به مقام قهرمانی دست یافت و و تیم های شرکت ملی پخش و پالایش نفت تبریز دوم و سوم شدند.

وی سطح کیفی رقابت های شنا را بسیار بالا و قابل توجه خواند و تاکید کرد که مسابقات این رشته از فشردگی بالایی برخوردار بوده و نتایج کسب شده نزدیک به هم بوده است.

رئیس امور ورزش و تربیت شرکت پالایش نفت تبریز همچنین با اشاره به رقابت های تنیس روی میز در سرعین عنوان کرد: در پایان این رقابت ها که به صورت دوره ای برگزار شد، تیم خطوط لوله و مخابرات به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم های پالایش نفت اصفهان و پالایش نفت تبریز نیز به عناوین دوم و سوم رسیدند.