سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

معرفی تولیدات عشایر اردبیل در نمایشگاه ملی توانمندی‌های تهران - خبر

 

 

معرفی تولیدات عشایر اردبیل در نمایشگاه ملی توانمندی‌های تهران

مدیرکل امور عشایری استان اردبیل گفت:‌براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده اردبیل حضوری فعال در نمایشگاه ملی توانمندی‌های جامعه عشایری و روستایی خواهد داشت.

معرفی تولیدات عشایر اردبیل در نمایشگاه ملی توانمندی‌های تهران
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، قادر هنرمند در جلسه بررسی راهکارهای توسعه تولیدات عشایر اردبیل اظهار داشت:‌ نمایشگاه توانمندی تولیدات جامعه عشایری و پشتیبانی آنها از برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در روز 15 مهرماه امسال در تهران برگزار می‌شود که استان اردبیل نیز در این نمایشگاه حضوری فعال خواهد داشت.
 
وی با اشاره به شرکت 27 استان کشور در این نمایشگاه بیان کرد: این نمایشگاه فرصتی مناسب برای معرفی توانمندی‌ها و تولیدات جامعه عشایری استان اردبیل بوده که باید در این زمینه هماهنگی‌های لازم انجام شده و با برنامه‌ریزی‌های اساسی زمینه برای معرفی هر چه بهتر محصولات و توانمندی‌های عشایری فراهم شود.
 
مدیرکل امور عشایری استان اردبیل با اشاره به نزدیکی ایام محرم تصریح کرد: عشایر استان اردبیل در سال گذشته 300 راس گوسفند در اختیار ستاد اربعین استان قرار دادند تا برای زائران اربعین حسینی مورد استفاده قرار گیرد که امسال نیز این حرکت‌های خیرخواهانه توسط عشایر استان تداوم می‌یابد.
 
هنرمند همچنین از کوچ پاییزه عشایر در نیمه نخست مهرماه امسال خبر داد و افزود:‌ در زمینه کوچ عشایر هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های لازم با مسئولان مربوطه انجام می‌شود تا عشایر بدون هیچ مشکل و دغدغه‌ای بتوانند مسیر کوچ را پیموده و از خدمات‌رسانی دستگاه‌های مختلف و مرتبط در این حوزه در مسیر کوچ بهره‌مند شوند.