حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

معرفی توانمندی‌های جوانان نخبه اردبیل از طریق صدا و سیما - خبر

 

 

معرفی توانمندی‌های جوانان نخبه اردبیل از طریق صدا و سیما

مدیر کل ورزش و جوانان استان، مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل و جمعی از نمایندگان سازمانهای مردم نهاد و سمن‌های مردمی با مدیرکل صدا و سیمای اردبیل دیدار و گفتگو کردند.

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل،  دکتر ملااحمدی در جلسه مجمع جوانان در صدا و سیمای مرکز اردبیل اظهار داشت: ظرفیتها و توانمندی‌های جوانان نخبه اردبیل از طریق رسانه ملی معرفی می‌شود و در این زمینه صدا و سیمای مرکز اردبیل آمادگی همه‌جانبه‌ای دارد تا بتواند در راستای ایجاد انگیزه بین جوانان گام اساسی بردارد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکزاردبیل از برنامه‌ریزی رسانه استانی برای تولید برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی با محوریت جوانان و سازمانهای مردم نهاد خبر داد و افزود: صدا و سیمای مرکز اردبیل آماده همکاری دو سویه با اداره کل ورزش و جوانان و سازمانهای مردم نهاد می‌باشد تا با تعامل و ارتباط تنگاتنگ ظرفیتهای جوانان اردبیل معرفی و منجر به پیشرفتها و موفقیتهای بسیار بالاتر و بیشتر شود.

مدیرکل صدا و سیمای اردبیل تصریح کرد: شخص امام جمعه و استاندار اردبیل با جدیت پیگیر برنامه‌ها و مطالبات جوانان و میدان دادن به جوانان نخبه و کاربلد هستند و صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در این زمینه از جوانانی که استعداد بالایی در حوزه‌های مختلف دارند با استفاده از رویکردها و سیاستهای صدا و سیما آماده حمایت و پشتیبانی است.

دکتر ملااحمدی بیان کرد: سازمانهای مردم نهاد و سمن‌های مردمی که استعدادی در ساختن فیلم کوتاه و برنامه‌های دیگر دارند می‌توانند با هماهنگی و برنامه‌ریزی این محصولات خود را در صدا و سیما به نمایش بگذارند.

وی اظهار کرد: یکی از طرح‌هایی که استاندار اردبیل نیز بر آن تاکید ویژه‌ای دارد اجرای طرح زمستان بیدار است که برای عملیاتی کردن این طرح ویژه صدا و سیمای اردبیل نیز از ظرفیت جوانان و سازمانهای مردم نهاد به ویژه در حوزه ورزش استفاده می‌کند.

مدیرکل صدا و سیمای اردبیل گفت: بخش خبر، رادیو و سیما نیز آمادگی همه‌جانبه‌ای دارد تا ظرفیت و توانمندیهای جوانان در بخشهای مختلف را معرفی کند و این رسانه مطالبات و خواسته‌های جوانان را با تمام توان و باجدیت پیگیری می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: صدا و سیمای مرکز اردبیل نقش بسیار اساسی در معرفی ظرفیتها و توانمندیهای جوانان به ویژه در حوزه ورزش داشته است و در معرفی قهرمانان و نخبگان ورزشی استان نیز این رسانه گام اساسی برداشته است.

ایوب بهتاج نقش صدا و سیما در اطلاع‌رسانی و انعکاس رویداد بزرگ مسابقات والیبال در اردبیل را بسیار خوب و مهم عنوان کرد و افزود: با همکاری همه‌جانبه صدا و سیمای اردبیل مسابقات والیبال به طور مناسب پوشش و اطلاع‌رسانی شد که انعکاس اخبار این رویداد در جذب تماشاگران به ورزشگاه نیز تاثیرگذار بود.

وی تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان نیز در راستا مطالبات ورزشی جوانان برنامه‌ریزی منظم و هدفمند دارد و در این راستا جلسات و نشستهای منظمی برگزار می‌شود تا برنامه‌ریزی هدفمند و اساسی برای شکوفایی ظرفیت جوانان به ویژه در حوزه ورزشی انجام شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان کرد: بخش خبر اردبیل در پوشش رویدادهای ورزشی استان اردبیل بسیار خوب عمل می‌کند که در این زمینه تلاش مجموعه خبر صدا و سیمای اردبیل قابل تقدیر می‌باشد.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل نیز گفت: 203 سازمان مردم نهاد در استان اردبیل فعالیت می‌کنند که این سازمانها نقش اساسی در پیشبرد برنامه‌ها و اهداف مسئولان و مردم در سطح استان داشته‌اند.

شفیع شفیعی با اشاره به اینکه مجوز فعالیت سازمانهای مردم نهاد توسط بهزیستی، نیروی انتظامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد، استانداری و ورزش و جوانان صادر می‌شود، افزود: در این 4 سال شاهد افزایش 83 درصد سازمانهای مردم نهاد در سطح استان اردبیل بوده‌ایم.

وی از واگذاری برخی فعالیتهای اداری به سازمانهای مردم نهاد خبر داد و تصریح کرد: در این رابطه سازمانهای مردم نهاد بسیار موفق عمل کرده‌اند که همین اطمینان سبب شده تا بسیاری از اموری که می‌توان از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در این زمینه‌ها استفاده کرد به این سازمان‌ها سپرده و واگذار شده است.

معاونان صدا و سیمای اردبیل نیز در این مجمع از برنامه‌های خود در رابطه با جوانان گزارشی ارائه کرده و آمادگی خود را برای معرفی و حمایت از ظرفیتها و توانمندیهای جوانان اعلام کردند.

همچنین برخی از نمایندگان سازمانهای مردم نهاد و سمن‌های مردمی نیز در این جلسه خواستار پخش برنامه‌های سازمانهای مردمی از طریق صدا و سیمای اردبیل شدند و افزودند: انتظار می‌رود با حمایت صدا و سیما طرفیتها و توانمندیهای جوانان اردبیل به طور ویژه از طریق صدا و سیمای اردبیل معرفی شود.