جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

معرفی امام جمعه جدید شهرستان بیله سوار - خبر

 

 

معرفی امام جمعه جدید شهرستان بیله سوار

حجت الاسلام اصغر جدایی به عنوان امام جمعه جدید شهرستان بیله سوار معرفی شد.

معرفی امام جمعه جدید شهرستان بیله سوار

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در جلسه شورای اداری شهرستان بیله سوار که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل برگزار شد از خدمات 11ساله حجت الاسلام قیاسی امام جمعه سابق بیله سوار تجلیل و حجت الاسلام اصغر جدایی به عنوان امام جمعه جدید شهرستان بیله سوار منصوب شد.

آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در جلسه شورای اداری شهرستان بیله سوار اظهار کرد: مشکلات اقتصادی جامعه ریشه در فرهنگ دارد و وجدان کاری و کارهای فرهنگی آنچنان در جامعه تقویت نشده است.
وی افزود: اگر در همه کارها و برنامه‌ها وجدان کاری و احساسات جمعی داشته باشیم، می‌توانیم فرهنگ کار را در جامعه تقویت کنیم و مشکلات اقتصادی را به راحتی حل کنیم.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با اشاره به اینکه سمت امام جمعه وظیفه خطیری است افزود:نماز جمعه جریان تربیتی و فرهنگی است و یک سوره از قرآن به نام نماز جمعه اختصاص یافته است وبزرگترین فضای سالم معنوی در نماز جمعه است 
آیت الله عاملی تصریح کرد:تصویب منطقه آزاد تجاری و تحولات در حوزه کشاورزی و استفاده مفید از مرز باعث توسعه منطقه خواهد شد و سعی خواهیم کرد در کنار مردم و دولت از سرمایه گذاری در شهرستان و استان استقبال و حمایت کنیم.
بازدید از پایانه مرزی بیله سوار و هتل در حال تکمیل کوثر از دیگر برنامه های نماینده ولی فقیه در استان در سفر به شهرستان بیله سوار بود.