حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

معارفه مدیران" اطلاعات و برنامه ریزی" و "طرح و برنامه و نظارت "مرکز اردبیل - خبر

 

 

معارفه مدیران" اطلاعات و برنامه ریزی" و "طرح و برنامه و نظارت "مرکز اردبیل

مدیران "اطلاعات و برنامه ریزی" و "طرح و برنامه و نظارت" مرکز اردبیل با حضور مدیرکل، جمعی از معاونان و مدیران و همکاران معاونت برنامه ریزی و امور مالی مرکز معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اردبیل، مددی مدیرکل مرکز اردبیل در آیین معارفه مدیران "اطلاعات و برنامه ریزی" و "طرح و برنامه و نظارت" مرکز ضمن قدردانی از تلاش های همکاران این حوزه گفت: موفقیت در عرصه رسانه، بر پایه اخلاص، تعامل سازنده و عمل به وظایف تعیین شده و پرهیز از حاشیه ها شکل می گیرد. وی بر ضروت همکاری و تلاش جمعی در راستای ارتقاء جایگاه مرکز در سطح سازمان تاکید کرد و افزود: تغییر و وتحول و جابه جایی در مدیریت ها با هدف ایجاد انگیزه و تحرک بیشتر در راستای رسیدن به اهداف کلان سازمانی انجام می شود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل همچنین گفت: ثبت عملکرد و اطلاعات برنامه ها بایستی بادقت و سرعت بیشتر انجام شود تا در ارزیابی های سازمان حقی از مرکز ضایع نشود. مددی ضمن تقدیر از موفقیت همکاران مرکز در جشنواره بیستم درسنندج با تاکید بر تشکیل جلسات کارشناسی گفت: از هم اکنون باید برای حضور قوی تر در جشنواره سال بعد که در شهر کرد برگزار می شود، با محوریت چهل سالگی انقلاب اسلامی برنامه ریزی و اقدام لازم در همه ساختارها بعمل آوریم.

در پایان این مراسم مدیر کل مرکز،  عمران قیصر را به عنوان مدیر اطلاعات و برنامه ریزی و بهمن اسماعیل زاده را به عنوان مدیرطرح و برنامه و نظارت مرکز معرفی کرد.