جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

معارفه سرپرست سازمان صمت استان اردبیل - خبر

 

 

معارفه سرپرست سازمان صمت استان اردبیل

در مراسمی سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان معرفی شد.

معارفه سرپرست سازمان صمت استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما معاون وزیر صمت با قدردانی از خدمات سید حامد عاملی ، رامین صادقی را به عنوان رییس صنعت معدن و تجارت استان اردبیل معرفی کرد.
معاون وزیر و رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان در این مراسم با اشاره به آغاز دهه پنجم انقلاب گفت: زمان آزمون و خطا گذشته است و مدیران باید با طراحی برنامه های منطقی و دقیق و اجرای به موقع این برنامه ها در جهت اعتلای اقتصادی کشور و حل مشکلات مردم تلاش کنند.
تابش افزود: حال که دشمن همه توان خود را به کار بسته و جنگ تمام عیار اقتصادی بر ضد انقلاب اسلامی به راه انداخته است ، هم تولید کننده و هم مصرف کننده و هم مسئولان باید دست به دست هم بدهند تا از این مصاف سربلند بیرون بیاییم.
او تصریح کرد: تولید کنندگان باید توان تولید خود را بالا ببرند ، مصرف کنندگان هم باید در مصرف اسراف نکنند و مسئولان هم باید با تمام توان در خدمت این دو باشند.
کریمی سرپرست معاونت استانداری اردبیل هم از همدلی مسئولان برای حل مشکلات بخش تولید، خبر داد و پیرموذن رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی هم در سخنانی امنیت سرمایه گذاری در ایران را بسیار بالاتر از کشورهای منطقه دانست و این امنیت را فرصتی برای جذب سرمایه گذاران خارجی خواند.
عاملی رییس پیشین سازمان صمت استان هم گفت: صادرت استان نسبت به پارسال دو برابر شده و به رقم 15 میلیون دلار رسیده است.