جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

معارض و موانع پروژه پل معلق هیر با پیگیری جدی حل می‌شود - خبر

 

 

معارض و موانع پروژه پل معلق هیر با پیگیری جدی حل می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای ایجاد رونق هر چه بیشتر در پل معلق تمام شیشه‌ای هیر، موانع و معارض این پروژه با پیگیری جدی حل می‌شود.

معارض و موانع پروژه پل معلق هیر با پیگیری جدی حل می‌شود

صدیف بدری، نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در بازدید از پل معلق هیر و بررسی مشکلات این پروژه گردشگری گفت: طی یک ماه آینده زیرساخت‌های پل هیر از جمله راه دسترسی این پروژه تکمیل می‌شود.

او با تاکید بر اینکه باید در سریع‌تربن زمان ممکن زیرساخت‌های پروژه تکمیل شود، گفت: اقدامات میراث‌فرهنگی در حمایت از این مجموعه مناسب بوده و انتظار می‌رود تداوم داشته باشد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مسئولان و مدیران مربوطه باید حمایت عملی از سرمایه‌گذاران پروژه و رفع موانع داشته باشند و سخت‌گیری نکنند.

بدری افزود: پروژه پل هیر در مقیاس بین‌المللی راه‌اندازی شده و همت و تلاش سرمایه‌گذاران و مدیران مجموعه و میراث‌فرهنگی استان و شهرداری و شورای شهر قابل قدردانی است.

او با بیان اینکه با جدیت تکمیل زیرساخت‌های پروژه و تعهدات دستگاه‌های اجرایی را درقبال این پروژه پیگیری خواهم کرد، تصریح کرد: معارض و موانع پروژه نیز با پیگیری جدی حل می‌شود.