جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

معابر ۱۴۰ روستای خلخال نیاز به اصلاح دارد - خبر

 

 

معابر ۱۴۰ روستای خلخال نیاز به اصلاح دارد

رییس شرکت توزیع برق خلخال گفت: بیش از ۱۴۰ روستای دارای سکنه در این شهرستان نیاز به بازسازی و اصلاح شبکه روشنایی دارد.

معابر ۱۴۰ روستای خلخال نیاز به اصلاح دارد

رسول زارع افزود: برای بهره‌مندی تمام روستاهای شهرستان از روشنایی کامل معابر برنامه‌ریزی شده و علاوه بر تامین هزار شاخه لامپ از سوی شرکت توزیع برق استان ، قول تحویل ۲ هزار شاخه لامپ جدید داده شده که با تعویض چراغ‌های معیوب معابر تاریک ناطق روستایی منطقه در آینده نزدیک روشن خواهد شد.

وی گفت: آذرماه امسال اصلاح و بهسازی شبکه‌های روشنایی برخی معابر روستایی توسط چند گروه تعمیر و بهسازی شرکت برق اجرا شده است.

رییس شرکت توزیع برق خلخال اظهارداشت: با پیگیری نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی و همکاری مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل در تامین امکانات موردنیاز اصلاح روشنایی معابر از جمله چراغ معابر ، خرید و تحویل یک هزار شاخه لامپ ، مرمت و اصلاح روشنایی معابر روستایی در روستاهای سه بخش مرکزی، خورش‌رستم و شاهرود ادامه خواهد یافت.

او افزود: در حال حاضر این طرح در ۲۰ روستا با مرمت ، بازسازی و بازنگری چراغ‌های معابر ، بررسی میدانی و تعویض کابل‌های معیوب‌ انجام شده و برای حفاظت از این اموال و پیشگیری از سرقت نیازمند همت اهالی برای حفظ و نگهداری اموال عمومی هستیم.

زارع با بیان اینکه اصلاح شبکه روشنایی معابر در روستاهای مورستان، کلستان، خمس، ایلوانق، اناویز، مصطفی‌لو، پروچ ، لرد و چند روستای محروم و دورافتاده در بخش شاهرود پایان یافته، تشریح کرد: اجرای این طرح با اولویت روستاهای دارای نقاط تاریک زیاد در حال انجام است.