سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

معابر و زیرساخت‌های شهرک صنعتی اردبیل بهسازی می‌شود - خبر

 

 

معابر و زیرساخت‌های شهرک صنعتی اردبیل بهسازی می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از بهسازی معابر و زیرساخت‌های شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل خبر داد.

معابر و زیرساخت‌های شهرک صنعتی اردبیل بهسازی می‌شود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محمد اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: با تشکیل کارگروه ویژه و شناسایی مشکلات موجود در شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل، معابر و تاسیسات این شهرک صنعتی بهسازی می‌شود.
 
او با بیان اینکه یکی از مشکلات موجود در شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل فرسودگی معابر است که با مرور زمان مستهلک و از بین رفته است ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع، در دو سال اخیر تلاش شد تا بهسازی و نوسازی زیرساخت‌های این شهرک شتاب گیرد.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل تصریح کرد: با تشکیل کارگروه ویژه، تعداد ۳۰ خیابان شهرک صنعتی اردبیل به عنوان خیابان فرسوده و قابل بازسازی شناسایی شد که از این بین ۵ خیابان در ابتدای امسال بهسازی و در اختیار عموم صنعتگران قرار داده شد.
 
اهلی ادامه داد: اجرای پروژه بهسازی ۱۰ خیابان دیگر نیز با پیمان سپاری و انتخاب پیمانکار آغاز شده است که این پروژه‌ها با پیشرفت فیزیکی مناسبی در حال اجرا و فعالیت می‌باشند.
 
او از بهسازی و نوسازی باقیمانده معابر این شهرک صنعتی در سال آتی خبر داد و افزود: برای ۱۵ خیابان باقیمانده دیگر نیز برنامه ریزی کرده ایم که در صورت تامین اعتبارات مناسب، این معابر نیز مرمت و بهسازی خواهند شد.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل بیان کرد: علاوه بر بهسازی معابر، اجرای چندین پروژه به منظور تامین زیرساخت‌های لازم این شهرک صنعتی در حال اجراست که مجموع این پروژه‌ها با اعتباری افزون بر ۳۵۰ میلیارد ریال در حال فعالیت می‌باشند.
 
اهلی شاخص‌ترین این پروژه‌ها را اجرای ساختمان مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب این شهرک صنعتی برشمرد و افزود: این پروژه با اعتباری در حدود ۱۰۰ میلیارد ریال در حال اجراست.