جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

معابر اصلی اردبیل به صورت کامل برفروبی شد - خبر

 

 

معابر اصلی اردبیل به صورت کامل برفروبی شد

شهردار اردبیل گفت: با تلاش شبانه‌روزی نیروها و امکانات خدمات شهری شهرداری اردبیل، تمامی معابرهای اصلی شهر از برف پاکسازی شده و هیچ‌گونه اختلالی در تردد شهروندان وجود ندارد.

معابر اصلی اردبیل به صورت کامل برفروبی شد
حمید لطف‌اللهیان صبح امروز در بازدید از معابر شهری اردبیل اظهار داشت: با توجه به هشدار و اطلاعیه هواشناسی مبنی بر بارش برف در اردبیل تمامی نیروهای خدمات شهری به صورت آماده‌باش قرار داشتند که از همان ابتدای بارش اقدام به برف روبی و پاکسازی معابر کردند.
 
وی با بیان اینکه شیفت دوم پاکسازی و بازگشایی معابر از برف از ساعت 3 بامداد با بسیج تمامی امکانات و نیروها در سطح شهر به‌منظور پاکسازی معابر جهت تردد شهروندان در اولین ساعات کاری از روز پنج شنبه انجام شد گفت: در این عملیات بیش از 400 نیروی خدمات شهری و 90 دستگاه برف روبی فعالیت داشتند.
 
شهردار اردبیل ضمن تقدیر و قدردانی از مشارکت و صبوری شهروندان تصریح کرد: از ابتدای بارش برف در اردبیل تمامی معابر ویژه شهر اعم از تقاطع های غیرهمسطح و شهرک های دارای سرازیری و سراشیبی و معابرهای حساس (خیابانهای منتهی به بیمارستانها، درمانگاه‌ها، کلانتری‌ها و مراکز خدمتی) با اولویت توسط نیروهای خدمات شهری  نمک پاشی و برف‌روبی شد تا مشکلی در تردد شهروندان ایجاد نشود.