حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸

مطالعه 20 طرح توجیهی برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری - خبر

 

 

مطالعه 20 طرح توجیهی برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری

سرپرست معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از مطالعه 20 طرح توجیهی سرمایه گذاری گردشگری در این استان خبر داد.

مطالعه 20 طرح توجیهی برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ناصر محمودی با اعلام این خبر تصریح کرد: در شهرهای مختلف استانمطالعه 20 طرح توجیهی برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری 20 مورد تاسیسات مورد نیاز برای ایجاد زیرساخت های صنعت گردشگری شناسایی و جهت مطالعه به مشاور واگذار شده است.
او افزود: بعد از مطالعه و احصا طرح توجیهی توسط مشاور، اطلاعات گردآوری شده در اختیار سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت.
سرپرست معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ادامه داد: این طرح ها شامل احداث هتل های پنج ستاره در اردبیل، سرعین و محور اردبیل- سرعین و احداث هتل های چهار ستاره در ازناو خلخال و مسیر قینرچه- مشکین شهر است.
به گفته محمودی همچنین احداث پارک آبی در شورابیل، احداث کمپ عشایری در جعفرآباد بیله سوار، احداث مجموعه آبدرمانی و اقامتی در آبگرم کوثر و احداث مجموعه تفریحی و گردشگری در اندبیل خلخال در دست مطالعه است.
او سایر طرح های سرمایه گذاری در دست مطالعه را شامل مجموعه اقامتی صخره ای در روستای گلستان نیر، احداث مجموعه گردشگری در فندقلو نمین، احداث مجموعه تفریحی و گردشگری در خارج از محدوده شهر سرعین، احداث مجموعه گردشگری در روستای تاریخی کنزق و احداث مجموعه گردشگری جنب مسکن مهر پارس آباد برشمرد.