جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

مطالعه ۲۴ روستا در قالب بومگردی در شهرستان خلخال - خبر

 

 

مطالعه ۲۴ روستا در قالب بومگردی در شهرستان خلخال

فرماندار خلخال گفت: ۲۴ روستای شهرستان خلخال در قالب بومگردی در حال مطالعه است.

مطالعه ۲۴ روستا در قالب بومگردی در شهرستان خلخال
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،  فریدون بابایی در دیدار مدیران شهرستان خلخال و امام جمعه خلخال به مناسبت هفته دولت، گفت: ۲۴ روستا در قالب بوم‌گردی در حوزه توسعه گردشگری در خلخال در حال مطالعه است.
 
او افزود: از این تعداد ۱۲ روستا برای آغاز فاز فعالیتی ابلاغ شده و مابقی در حال مطالعه است.
 
فرماندار خلخال ضمن ارائه گزارش عملکرد از اقدامات انجام‌شده از سوی دولت و مجموعه شهرستان خلخال تصریح کرد: سفر ریاست جمهوری نیز بحث راه اصلی خلخال- کلور- درام مدنظر است که قطعا با افزایش اعتبارات در حوزه ملی برای این پروژه‌ها شاهد ارتقا شاخص‌ها در منطقه خواهیم بود.
 
بابایی با اشاره به فعالیت سرمایه‌گذار پل معلق خلخال و فازهای مختلف این مجموعه گردشگری در ازناو گفت: در حال حاضر دوچرخه هوایی و فوندانسیون‌های مربوطه این پروژه در حال اجرا است و در مجموعه گردشگری اندبیل نیز تله‌سیژ و تله اسکی تا زمستان سال‌جاری برای رونق گردشگری زمستانی و ورزش های زمستانی آماده خواهد شد.
 
فرماندار خلخال به ورود سرمایه‌گذاران در بخش‌های مختلف گردشگری، صنعتی و تولیدی در شهرستان خلخال اشاره کرد و افزود: در بحث تولید کاغذ سنگی نیز ۱۶۳ نفر در آینده‌ای نزدیک مشغول به کار خواهند شد که این مجموعه در حال حاضر در مرحله تحویل زمین است.