سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

مصوبه‌ای مبنی بر تعطیلی فعالیت صنوف در اسفندماه ابلاغ نشده است - خبر

 

 

مصوبه‌ای مبنی بر تعطیلی فعالیت صنوف در اسفندماه ابلاغ نشده است

رئیس اتاق اصناف استان اردبیل گفت: تاکنون هیچ مصوبه‌ای مبنی بر تعطیلی یا محدودیت فعالیت صنوف ابلاغ نشده است.

مصوبه‌ای مبنی بر تعطیلی فعالیت صنوف در اسفندماه ابلاغ نشده است
مهدی اشجع عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون هیچ مصوبه‌ای مبنی بر تعطیلی یا محدودیت فعالیت صنوف در نیمه دوم اسفندماه 99 ابلاغ نشده است.
 
وی با بیان اینکه شهروندان به شایعات منتشر شده توجه نداشته باشند، افزود: تنها مرجع رسمی تعیین محدودیت‌ها ستاد ملی کرونا ست که اخبار آن از طریق اتاق اعلام خواهد شد.
 
رئیس اتاق اصناف استان اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر همکاری اصناف با شرایط مالی و اقتصادی کنونی بسیار قابل قبول است  و همچنین لازم است کلیه اصناف تابع ابلاغیه های بهداشتی صادره از ستاد مبارزه با کرونا باشند، در غیر این صورت با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد.
 
اشجع با بیان اینکه نظارت و بازرسی از اصناف اردبیل تشدید می‌شود، گفت:  در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی  روند بازرسی‌ها و نظارت‌ها ادامه‌دار خواهد بود و با متخلفان در این رابطه برخورد جدی می‌شود.
 
وی همچنین با اشاره به تعامل و همکاری امور مالیات با اصناف افزود: خوشبختانه مدیرکل سازمان امور مالیاتی استان اردبیل نگاه خوشبینانه به اصناف دارد و امیدوار هستیم در سال اخیر که اصناف دشواری‌‌های زیادی را تحمل کرده است در سایه تعامل حاصله، مسئولین دولتی نگاه ویژه‌ای به اصناف آسیب‌دیده داشته باشند.