سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

مصدومیت ۲ نفر در حادثه بیمارستان شهر گیوی جزئی است - خبر

 

 

مصدومیت ۲ نفر در حادثه بیمارستان شهر گیوی جزئی است

رئیس اورژانس ۱۱۵دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: حال مصدومین حادثه آتش سوزی و انفجار ساختمان امحای زباله های عفونی بیمارستان شهر گیوی مساعد بوده و شدت مصدومیت جزئی است.

مصدومیت ۲ نفر در حادثه بیمارستان شهر گیوی جزئی است

مجید محمد غریبانی با اشاره به حادثه انفجار محل امحای زباله‌های عفونی بیمارستان امام خمینی (ره) شهر گیوی اظهار کرد: پس از اعلام حادثه و با توجه به حساسیت کادر درمان دستور پرواز اورژانس هوایی برای انتقال مصدومین حادثه به بیمارستان فاطمی اردبیل صادر شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه حال عمومی مصدومین مساعد است، افزود: شدت مصدومیت ۲ نفر از پرسنل خدماتی جزئی بوده و جای نگرانی ندارد.

غریبانی علت حادثه را نشتی گاز در دریچه‌های این ساختمان اعلام کرد و گفت: علت دقیق وقوع حادثه از سوی کارشناسان مربوطه و مسئولین بیمارستان امام خمینی (ره) شهر گیوی در حال بررسی است و نتایج از سوی رسانه‌های رسمی اعلام خواهد شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل عملیات‌های پروازی اورژانس هوایی در مواقعی که مناطق صعب العبور بوده و یا زمان انتقال مصدومین به جهت ترافیک مهم باشد می‌تواند در حوادث احتمالی مؤثر باشد.

در حادثه انفجار محل امحای زباله‌های عفونی بیمارستان امام خمینی (ره) شهر گیوی که پیش از ظهر امروز رخ داد بیش از ۸۰ درصد ساختمان تخریب و تجهیزات موجود در این محل نیز به شدت دچار آسیب شده است که میزان ریالی خسارات وارد شده در حال بررسی است.