جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

مشگین شهر قرنطینه شد - خبر

 

 

مشگین شهر قرنطینه شد

فرماندار مشگین‌شهر گفت: در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا شهرستان مشگین‌شهر قرنطینه شد و بر این اساس ورود هرگونه خودروی غیر بومی به این شهر ممنوع است.

مشگین شهر قرنطینه شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر صمدی افزود: این محدودیت در مبادی شهرستان مشگین‌شهر اعمال می‌شود و تمامی ورودی‌های این شهر کنترل خواهد شد.
 
وی  تصریح کرد: با تردد هرگونه خودروی غیربومی که برای ورود به این شهرستان از مسیرهای فرعی استفاده کنند نیز برخورد جدی و قانونی به عمل خواهیم آورد.
 
فرماندار مشگین‌شهر با بیان اینکه وضعیت منطقه هر روز بحرانی‌تر می‌شود و به همین دلیل از روز شنبه بازار ، تمام پاساژها و مجتمع‌های تجاری شهر نیز تعطیل شده است افزود:  فقط نانوایی‌ها و فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی و بهداشتی و داروخانه‌ها باز بوده و  خیابان‌های اصلی شهر نیز به روی خودروها مسدود شده است .
 
بر اساس آخرین آمار مسوولان بهداشتی استان اردبیل، ۱۶ نفر در این استان تاکنون بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند که به گفته برخی از منابع  ۱۱ نفر آن مربوط به شهرستان مشگین‌شهر می‌باشد.
 
در استان اردبیل ۱۵۴ بیمار مبتلا به کرونا در استان شناسایی و تحت مراقبت بوده و  ۲۸۲ بیمار مشکوک نیز در بخش‌های کرونای بیمارستان‌های استان اردبیل بستری هستند.