سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مشگین‌شهر بهترین مکان برای برگزاری اردوهای ورزشی است - خبر

 

 

مشگین‌شهر بهترین مکان برای برگزاری اردوهای ورزشی است

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: موقعیت جغرافیایی شهرستان مشگین‌شهر استعداد برگزاری اردوهای ورزشی تیم‌های داخلی و خارجی را دارد.

مشگین‌شهر بهترین مکان برای برگزاری اردوهای ورزشی است

سجاد انوشیروانی در بازدید از طرح‌های ورزشی شهرستان مشگین‌شهر از این شهرستان به عنوان بهترین منطقه استان اردبیل برای پیشبرد اهداف ورزشی به ویژه برگزاری اردوهای ورزشی تیم‌های داخلی و خارجی نام برد.

وی با اشاره به اینکه امسال هیچ پروژه جدید ورزشی در این استان کلنگ‌زنی و اجرا نخواهد شد، خاطرنشان کرد: تکمیل پروژه‌های ورزشی نیمه‌کاره در مناطق مختلف استان در دستور کار است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در سالجاری اولویت با پروژه‌های نیمه‌تمام به ویژه آن دسته از پرو‌ژه‌هایی است که بالای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشند.

انوشیروانی به راه‌اندازی دوباره استخر سرپوشیده سبلان مشگین‌شهر و چمن‌کاری ورزشگاه تختی اشاره کرد و افزود: استخر سرپوشیده سبلان در قالب ماده ۲۷ به بخش خصوصی واگذار شده و بخش خصوصی نیز متعهد شده تا دهه فجر سال جاری این مکان را بهسازی کرده و در اختیار شهروندان قرار دهد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل با بیان اینکه ورزشگاه تختی از اماکن ورزشی ضروری این شهرستان می‌باشد، تصریح کرد: در این پروژه تمام زیرساخت‌های لازم اجرا شده و بزودی چمن‌کاری آن آغاز می‌شود.