جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

مشکل تامین آب ناحیه صنعتی پارس آباد مرتفع می‌شود - خبر

 

 

مشکل تامین آب ناحیه صنعتی پارس آباد مرتفع می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: با استقرار سرمایه گذاران در ناحیه صنعتی پارس آباد مشکل تامین آب این منطقه مرتفع خواهد شد.

مشکل تامین آب ناحیه صنعتی پارس آباد مرتفع می‌شود

محمد اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در جریان نشست مشترک با صاحبان صنایع ناحیه صنعتی پارس آباد گفت: تامین زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان استانی است که تلاش می‌شود ایجاد امکانات لازم برای استقرار سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی به نحو احسن تحقق یابد.

او یکی از مشکلات ناحیه صنعتی پارس آباد را کمبود آب در این ناحیه صنعتی دانست و افزود: استقرار سرمایه گذاران در ناحیه صنعتی پارس آباد با استقبال خوبی همراه بوده است، به همین علت در حال حاضر برای تامین آب مورد نیاز واحد‌های صنعتی با مشکل تخصیص آب مواجه هستیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از موافقت سازمان‌های مربوطه برای انتقال آب از کانال‌های جاری منطقه برای تامین آب مورد نیاز این ناحیه خبر داد و گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده، شرکت آب منطقه‌ای و سازمان جهاد کشاورزی استان موافقت خود را برای تامین آب صنایع ناحیه صنعتی پارس آباد از محل پمپاژ کانال‌های روستای خلیل لو اعلام نموده اند که با تخصیص اعتبارات لازم، در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به انتقال آب به این ناحیه صنعتی اقدام خواهد شد.