سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

مشکلی در پرداخت حقوق استخدامی‌های جدید نداریم - خبر

 

 

مشکلی در پرداخت حقوق استخدامی‌های جدید نداریم

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: بیش از 320 میلیارد تومان اعتبار جاری به دستگاه‌های مختلف اجرایی استان پرداخت شده تا صرف حقوق و مزایای کارکنان شود.

مشکلی در پرداخت حقوق استخدامی‌های جدید نداریم

 هاشم مظفری اظهار کرد: در پنج ماهه نخست سال‌جاری بالغ بر 40 میلیارد تومان اعتبارات عمرانی به استان اردبیل تخصیص یافته و در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار گرفته است.

وی با اشاره به میزان اعتبارات عمرانی تخصیص یافته از اول سال‌جاری و علی‌رغم محدودیت منابع مالی دولت و کاهش قیمت جهانی تصریح کرد: در پنج ماهه نخست سال دولت توانسته با مدیریت صحیح منابع مالی، کلیه تعهدات سال را انجام و نسبت به پرداخت اعتبارات ملی و استانی اقدام کنند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گفت: در استان اردبیل نیز با پیگیری صورت گرفته توسط مسئولان استان به خصوص مقام عالی استان بالغ بر 40 میلیارد تومان اعتبارات عمرانی اعم از استانی، ملی استانی، دو درصد درآمد حاصل از فروش نفت و مواد 10 و 12 حوادث به حساب خزانه واریز و در اختیار دستگاه‌های اجرایی استان قرار گرفته است.

مظفری با بیان اینکه خزانه معین استان بالغ بر 320 میلیارد تومان اعتبارات جاری را تحت عنوان حقوق و مزایای کارکنان دستگاه‌های اجرایی استانی و متمرکز به دستگاه‌های اجرایی استان پرداخت کرده است، افزود: از مبلغ فوق 69 میلیارد تومان برای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان دستگاه‌های استانی و بقیه برای دستگاه‌های متمرکز همانند آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل،وی در ارتباط با حقوق نیروی‌های تازه استخدام شده دستگاه‌های اجرایی استان بیان کرد: براساس احکام کارگزینی صادر شده برای نیروهای استخدامی جدید که در دستگاه‌های اجرایی استان مشغول به کار شده‌اند، حقوق پرداخت می‌شود و هیچ‌گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.