جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

مشکلی در تامین گوشت قرمز در استان اردبیل وجود ندارد - خبر

 

 

مشکلی در تامین گوشت قرمز در استان اردبیل وجود ندارد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: با توجه به نزدیکی به عید قربان هیچ مشکلی در تامین گوشت قرمز در استان اردبیل وجود ندارد.

مشکلی در تامین گوشت قرمز در استان اردبیل وجود ندارد
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رامین صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در جلسه ستاد تنظیم بازار استان در خصوص بازار گوشت گفت: با توجه به نزدیکی به عید قربان در حال حاضر مجتمع کشتارگاه صنعتی استان اردبیل با افزایش توان ظرفیت خود نسبت به تامین گوشت قرمز مورد نیاز مردم فعالیت می‌نماید که در این مورد هم خوشبختانه هیچ مشکلی نداریم.
 
او افزود: اکیپ‌های مشترک سازمان صمت استان، تعزیرات حکومتی، دامپزشکی و نیروی انتظامی در سطح عرضه حضور مستمر دارند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف با آن برخورد خواهند کرد.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از اهتمام جدی ستاد تنظیم بازار استان برای تأمین کالا و فعالیت شبکه‌های توزیع و نظارت خبر داد و گفت: تمرکز عمده ستاد بر فراوانی کالا بوده و در این زمینه جلسات تنظیم بازار در استان به صورت مستمر برگزار می‌شود.
 
صادقی در خصوص وضعیت کنونی بازار سیمان استان نیز افزود: در حال حاضر طبق گزارشات کارخانه سیمان و بررسی‌های بعمل آمده توسط کارشناسان این سازمان هیچگونه کمبودی در تامین سیمان استان اردبیل نداریم.
 
او ادامه داد: با توجه به تولیدات محصول کارخانه سیمان استان اردبیل و نحوه توزیع آن و افزایش مصرف این محصول، کارخانه سیمان نیز با افرایش تولیدات روزانه خود هیچ کمبودی نداریم و طبق برنامه تنظیم شده قبلی ۲ هزار تن از تولیدات برای بتن آماده سیمان بران و هزار تن جهت مصرف برای مصارف مردمی و همچنین ۵۰۰ تن برای پروژه‌های عمرانی توزیع می‌گردد.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در خصوص اولویت بندی توزیع تولیدات سیمان اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی پل قدس و پروژه‌های بنیاد مسکن در اولویت قرار دارند.