جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

مشکلی در تامین آرد نانوایی‌ها در تعطیلات عید فطر نداریم - صفحه اصلی

 

 

مشکلی در تامین آرد نانوایی‌ها در تعطیلات عید فطر نداریم

مشکلی در تامین آرد نانوایی‌ها در تعطیلات عید فطر نداریم


مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت: ما هیچ مشکلی را در تامین آرد مرغوب نانوایان در تعطیلات عید سعید فطر نداریم.

مشکلی در تامین آرد نانوایی‌ها در تعطیلات عید فطر نداریم

 علی نوبخت صبح امروز در جریان بازدید از برخی نانوایی‌ها در اردبیل اظهار کرد: با هدف ایجاد رفاه حال عمومی و تامین مایحتاج مسافران و مردم استان اداره غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی خود را آماده ارائه خدمات به مسافران عید سعید فطر و گردشگران تابستانی کرده است.

وی با بیان اینکه هیچ مشکلی در تامین آرد مرغوب نانوایان وجود ندارد، افزود: اگر نانوایان احساس کنند که به آرد بیشتری نیز نیاز دارند ما با توجه به در پیش بودن فصل گردشگری آماده تامین آن هستیم.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل یادآور شد: کارخانجات آردسازی در این ایام فعال بوده و تلاش می‌کنند تا در خدمت نانوایی برای تامین آرد مورد نیازشان باشند.

نوبخت تصریح کرد: ما نیاز استان را که حدود 200 هزار تن است برآورد کرده و از مرغوب‌ترین گندم تولید شده در شمال استان در کارخانجات آردسازی ذخیره‌سازی کردیم تا با کیفیت مطلوب‌تر این محصولات به آرد تبدیل شده و امکان تهیه نان کیفی و مرغوب فراهم ‌آید.

به گزارش فارس، این مسئول ادامه داد: همه نانوایی‌ها سعی خواهند کرد تا با افزایش مهارت خود با استفاده از آرد مرغوب نان با کیفیت را تولید و به هموطنان ارائه کنند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل از آماده‌باش همه نانوایی‌ها برای تولید و عرصه آن به گردشگران و مسافران خبر داد و گفت: ما حتی در مسیرهای پرتردد و مسیرهای اصلی به صورت سیار نان‌های بسته‌بندی شده را توزیع می‌کنیم تا در دسترس گردشگران و مسافران قرار گیرد.