جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

مشکلات کارخانه نئوپان خلخال برطرف می‌شود - خبر

 

 

مشکلات کارخانه نئوپان خلخال برطرف می‌شود

رییس کل دادگستری استان اردبیل گفت: با حل مشکل مالی کارخانه نئوپان این واحد صنعتی بزرگ جنوب استان اردبیل دوباره احیا شده و کارگران به محل کار خود بازمی‌گردند.

مشکلات کارخانه نئوپان خلخال برطرف می‌شود

ناصر عتباتی افزود: تلاش همه مدیران اجرایی دست‌اندرکار ، مدیران عامل بانک‌ها و تشکیلات قضایی استان حل مشکل نقدینگی این واحد تولیدی بزرگ منطقه و فراهم کردن زمینه اشتغال دوباره کارگران بیکار شده این کارخانه است.

وی اظهارداشت: در کنار تلاش کمیته حمایت قضایی ،تشکیلات قضایی و مدیران اجرایی برای تزریق نقدینگی با استفاده از تسهیلات بانکی و راه‌اندازی این واحد مشکل‌دار انتظار از مالک و مدیرعامل کارخانه نئوپان تلاش برای ادامه کار این واحد با ذخیره‌سازی هیزم ، پرداخت حقوق و مزایای کارگران و کارکنان کارخانه و قاطع بودن در ادامه روند کار تولید ورق نئوپان با پرهیز از بهانه‌تراشی است.

او گفت: در این جلسه برای دریافت تسهیلات ۱۵۰ میلیارد ریالی در نظر گرفته شده برای تامین سرمایه در گردش کارخانه نئوپان خلخال از طریق مکاتبه با بانک مرکزی و صدور مجوز از سوی این بانک تصمیم لازم اتخاذ و مدیرعامل کارخانه متعهد شد که زمینه حضور همه کارگران بیکار شده این واحد تولیدی را به حداکثر رساندن ظرفیت تولید کارخانه و راه‌اندازی بخش‌های تعطیل شده آن فراهم کند.