سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

مشکلات پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام در اردبیل احصا می‌شود - خبر

 

 

مشکلات پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام در اردبیل احصا می‌شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: تسهیل روند اداری و بهبود وضعیت زیرساخت‌ها زمینه‌ساز رونق سرمایه‌گذاری در استان خواهد شد.

مشکلات پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام در اردبیل احصا می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مسعود امامی یگانه صبح امروز در جلسه بررسی پروژه‌های عمرانی شهرستان نمین اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی این شهرستان باید بر حسب اهمیت و نیاز مردم اولویت‌بندی شده و تکمیل شوند تا زمینه برای خدمات‌رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مردم این منطقه فراهم شود.
 
وی با اشاره به وضعیت تامین آب شرب این شهرستان و روستاهای تابعه آن افزود: پروژه‌های مربوط به آب آشامیدنی شهرستان نمین، یکی از اولویت‌های اساسی این منطقه است که با تکمیل پروژه‌های در حال ساخت و طراحی و اجرای سدهای معیشتی قابل حل است.
 
امامی یگانه بیان کرد: با توجه به محدودیت اعتبارات عمرانی در کشور، مدیران دستگاه‌های مربوطه علاوه بر پیگیری اعتبارات عمرانی از وزارتخانه‌های خود باید تلاش کنند با ایده‌های خلاقانه و مشارکت با بخش خصوصی، مشکلات موجود را مرتفع کنند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: نمونه‌ای از این خلاقیت را در پروژه راه‌آهن اردبیل شاهد هستیم که زمینه‌ساز تحول عظیم این پروژه مهم، در استان شد.
 
وی تصریح کرد: شهرداری‌ها نیز می‌توانند با جلب مشارکت مردمی و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، به ویژه در شهرهای گردشگری استان مانند نمین نقش مهمی در بهبود وضعیت شهرستان ها داشته باشند.
 
امامی یگانه اظهار کرد: معاونان عمرانی فرمانداری‌ها موظفند پروژه‌های نیمه‌تمام اعم از پروژه‌های مربوط به راهسازی و گردشگری و درمانی را رصد کرده و مشکلات و کمبودهایشان را گزارش دهند تا توسط کارشناسان فنی مرتفع شود.