جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

مشکلات شهرک صنعتی اردبیل برطرف می‌شود - خبر

 

 

مشکلات شهرک صنعتی اردبیل برطرف می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: مشکلات شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل با تعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و شرکت خدماتی رفع می‌شود.

مشکلات شهرک صنعتی اردبیل برطرف می‌شود

محمد اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: کم کردن تصدی‌گری بخش دولتی و تحقق اصل ۴۴ قانون اساسی، اصلی‌ترین هدف از واگذاری مالکیت و اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی به صنعتگران است که در این راستا شرکت‌های خدماتی بایستی تلاش نمایند تا با شناسایی مشکلات موجود، نسبت به تهیه برنامه عملیاتی و منسجم اقدام کنند.

او ضمن اعلام آمادگی برای همکاری بیشتر با شرکت‌های خدماتی، از برنامه ریزی‌های این شرکت برای تامین زیرساخت‌های لازم در شهرک‌های صنعتی خبر داد و افزود: شهرک صنعتی اردبیل به لحاظ ابعاد و موقعیت مکانی، مهمترین شهرک صنعتی استان بوده که با پیگیری‌های صورت گرفته تلاش شده تا اعتبارات خوبی در سال جاری برای این شهرک جذب گردد که با تخصیص آن، روند بهسازی و ترمیم زیرساخت شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل تسریع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، یکی از مشکلات موجود در شهرک صنعتی اردبیل را اتمام ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب آن دانست و افزود: با اجرای مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی و افزایش ظرفیت آن به میزان دو برابر ظرفیت کنونی، مشکل تصفیه فاضلاب واحد‌های صنعتی مرتفع خواهد شد.