حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

مشکلات ساختمان خانه مطبوعات اردبیل پیگیری می شود - خبر

 

 

مشکلات ساختمان خانه مطبوعات اردبیل پیگیری می شود

استاندار اردبیل گفت: مشکلات ساختمان خانه مطبوعات اردبیل پیگیری می‌شود تا فعالیت این خانه در اردبیل تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

مشکلات ساختمان خانه مطبوعات اردبیل پیگیری می شود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، اکبر بهنامجو، استاندار اردبیل فزود: از وضعیت ساختمان و فعالیت خانه مطبوعات اردبیل با اطلاع شدیم و قرار شد اقدامات لازم برای ساماندهی این خانه انجام شود.

وی گفت: باید دفاتر خانه مطبوعات استان اردبیل فعال شود که در این زمینه قرار شد خانه مطبوعات و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل پیشنهاداتی را ارائه دهند و راهکارهای مناسب در این زمینه ارائه شود.

استاندار اردبیل تصریح کرد: برای این که خانه مطبوعات اردبیل به طور ویژه ساماندهی شود و تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد قرار شد خانه مطبوعات و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اهداف و برنامه‌ریزی‌های خود را مشخص و نقش ادارات را تبیین کند تا با وحدت و همدلی این خانه را ساماندهی کنیم.

بهنامجو اظهار کرد: در حوزه جذب سرمایه‌گذاری برای ساماندهی خانه نیز باید برنامه‌ریزی شود و در این زمینه نیاز است از ظرفیتهای موجود بهره بگیریم.

وی افزود: رسانه‌ها و خبرنگاران نقش بسزایی در شفاف‌سازی اذهان عمومی دارند و توانسته‌اند در اطلاع‌رسانی اقدامات انجام شده پیشگام عمل کرده و در استان نقش اساسی داشته باشند.