جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

مشکلات زیرساخت‌های شهرک صنعتی اردبیل مرتفع می‌شود - خبر

 

 

مشکلات زیرساخت‌های شهرک صنعتی اردبیل مرتفع می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: مشکلات زیرساخت‌های شهرک صنعتی اردبیل با تامین اعتبار مرتفع می‌شود.

مشکلات زیرساخت‌های شهرک صنعتی اردبیل مرتفع می‌شود

محمد اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در دیدار با دادستان اردبیل گفت: با تخصیص اعتبارات لازم، مشکلات مربوط به تامین زیرساخت‌های لازم در شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل مرتفع می‌شود.

او مشکلات موجود در زیرساخت شهرک صنعتی اردبیل را فرسودگی تاسیسات و مستحدثات آن و همچنین کمبود منابع و اعتبارات در سنوات گذشته دانست و افزود: با توجه به دستور ویژه استاندار و در سلسله بازدید‌های اخیر از شهرک صنعتی اردبیل، اعتبارات لازم از سوی استانداری برای ترمیم و اصلاح آسفالت معابر و خیابان‌های این شهرک در سال جاری در نظر گرفته شده که امید است با تخصیص آن مشکلات موجود در این شهرک کاهش یابد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: با انجام مبادله موافقت نامه تخصیص اعتبار مورد نیاز در سال ۹۹، شاهد اصلاح و مرمت بخش‌هایی از معابر و خیابان‌های این شهرک خواهیم بود.

اهلی شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل را بزرگترین شهرک صنعتی و قطب سرمایه گذاری در استان اردبیل برشمرد و افزود: بر اساس تفاهم نامه فی مآبین استانداری، بنیاد مسکن و شرکت شهرک‌های صنعتی، اصلاح و ترمیم خیابان اصلی این شهرک با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال آغاز شده که با پایان این پروژه، روند رفت و آمد واحد‌های صنعتی در آن تسهیل خواهد شد.