سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

مشکلات جانبازان و ایثارگران استان اردبیل پیگیری می‌شود - خبر

 

 

مشکلات جانبازان و ایثارگران استان اردبیل پیگیری می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: مشکلات جانبازان و ایثارگران اردبیلی به صورت مستمر پیگیری می‌شود و در این زمینه برای حل مسائل و دغدغه‌های این قشر نیازمند انجام برنامه‌ریزی‌های اساسی هستیم.

مشکلات جانبازان و ایثارگران استان اردبیل پیگیری می‌شود
سرهنگ پاسدار شکر عبدی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل اظهار داشت: اهمیت به مطالبات و دغدغه‌های جانبازان و ایثارگران استان یک اولویت اساسی و مهم است که باید مورد توجه واقع شود.
 
وی با اشاره به این که ارائه خدمات مطلوب به قشر جانبازان اولویت اساسی است گفت: در راستای اجرای طرح سپاس و تکریم خانواده‌های ایثارگران و جانبازان برنامه‌ریزی‌های اساسی انجام یافته است که امیدواریم این برنامه‌ها هر چه سریع‌تر در استان محقق شود.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: انتظار می‌رود مسئولان در رسیدگی به مشکلات خانواده‌های جامعه ایثارگری همت بیشتری داشته باشند و در این زمینه اهمیت به حل مشکلات این قشر عزیز را در دستور کار قرار دهند.
 
عبدی تصریح کرد: هر چه داریم مرهون خون پاک شهدای والامقام کشورمان است و عزت و استقلال امروز ایران مدیون مجاهدت‌های شهدا و ایثارگران بوده و نباید از کنار مشکلات و دغدغه‌های آن به‌ راحتی عبور کرد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.