جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

مشاوران در مراکز خدمات فناوری و کسب و کار اردبیل حمایت می‌شوند - خبر

 

 

مشاوران در مراکز خدمات فناوری و کسب و کار اردبیل حمایت می‌شوند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از حمایت مشاوران در مراکز خدمات فناوری و کسب و کار استان اردبیل خبر داد.

مشاوران در مراکز خدمات فناوری و کسب و کار اردبیل حمایت می‌شوند
محمد اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: برای ماندن در عرصه تولید و بازار، هر کسب و کاری باید از دانش، تخصص و تکنولوژی روز برخوردار باشد که در این میان مشاوران می‌توانند در کنار واحد‌های صنعتی قرار گیرند تا این واحد‌های تولیدی بتوانند با افزایش ظرفیت و توانمندی‌های خود، در زمینه تولید و فروش محصولات تولیدی رقابت پذیرتر شوند.
 
او افزود: احداث ساختمان خدمات فناوری و کسب و کار در شهرک‌های صنعتی نیز براساس افزایش توانمندی واحد‌های صنعتی در زمینه بهود تولید و فروش برنامه ریزی شده است.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: تاکنون در سطح استان یک مرکز خدمات فناوری و کسب و کار در شهرک صنعتی اردبیل (۱) به بهره برداری رسیده است و احداث مرکز دوم در شهرک صنعتی اردبیل (۲) نیز در دست اقدام می‌باشد.
 
اهلی پیشرفت فیزیکی این مرکز را در حدود ۵۰ درصد برشمرد و افزود: این مرکز با مساحتی در حدود ۱۳۰۰ مترمربع و در ۴ طبقه در شهرک صنعتی اردبیل (۲) در حال اجراست.
 
او ادامه داد: با تخصیص اعتبارات لازم و تکمیل این پروژه، چندین مشاور در این ساختمان مستقر می‌شوند که در زمینه خدمات رسانی به واحد‌های تولیدی مشغول به فعالیت خواهند شد.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل تعداد دفاتر واگذار شده در شهرک صنعتی اردبیل (۱) به مشاوران را ۱۱ دفتر برشمرد و گفت: پرداخت هزینه اجاره این دفاتر توسط مشاوران بسیار ناچیز بوده که در قالب یارانه توسط شرکت شهرک‌های صنعتی در اختیار این مشاوران قرار داده می‌شود.