جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

مشارکت خیرین و مردم نوع‌دوست در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه - خبر

 

 

مشارکت خیرین و مردم نوع‌دوست در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه

دبیر و سخنگوی رزمایش کمک مومنانه استان اردبیل از عموم مردم نوع‌دوست و خیرین استان برای مشارکت در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه دعوت کرد.

مشارکت خیرین و مردم نوع‌دوست در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه
علی پیرجاهد اظهار کرد: با توجه به شروع مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در استان از عموم خیرین و مردم نوع‌دوست استان جهت مشارکت در این رزمایش دعوت می‌شود.
 
وی افزود: مردم نوع‌دوست می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۳۸۱۰۳۵۱۱۵۰۱۸۱۸۱ یا شماره کارت مجازی ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۳۹۱۲۵ به‌نام «جذب و هدایت کمک‌های مردمی» در نزد شعب بانک انصار پرداخت کنند‌.
 
دبیر و سخنگوی رزمایش کمک مومنانه استان اردبیل بیان کرد: خیرین و مردم نوع‌دوست استان اردبیل می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود را نیز به دفاتر بسیج سازندگی، حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج جهت توزیع در بین نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر شناسایی شده در قالب رزمایش کمک مومنانه تحویل دهند.
 
وی افزود: در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه با مشارکت خیرین و مردم نوع‌دوست، شرکت‌های خصوصی، ستاد اجرایی امام(ره)، بنیاد مستضعفان و آستان قدس رضوی ۶۵ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب‌پذیر شناسایی شده توزیع شد.
 
پیرجاهد گفت:در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه نیز نیازمند مشارکت خیرین و مردم نوع‌دوست استان هستیم و این مرحله در سه بازه زمانی (دهه امامت و ولایت، ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) و ایام ماه صفر) اجراء می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، دبیر و سخنگوی رزمایش کمک مومنانه استان اردبیل بیان کرد: تاکنون در گام اول مرحله دوم رزمایش کمک‌مومنانه  ۴۷۸ راس دام سبک و سنگین ذبح شده و ۲۶۲۰بسته معیشتی نیز در بین نیازمندان توزیع شده است‌.