سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

مشارکت بسیج در اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در اردبیل - خبر

 

 

مشارکت بسیج در اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در اردبیل

بسیج در اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در اردبیل مشارکت می کند.

مشارکت بسیج در اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ مهدی مهدی‌زاده رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل اظهار داشت: توسعه و ارتقای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در سطح استان اردبیل از مهمترین اولویت‌ها و برنامه‌ها در سطح استان بوده که در این زمینه برنامه‌ریزی اساسی انجام می‌شود.

وی با تاکید بر توسعه همکاری‌های بسیج ورزشکاران با اداره ورزش و جوانان تصریح کرد: بسیج ورزشکارن بازوان توانمند ادارات ورزش و جوانان در اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی بوده و در این راستا تلاش و جدیت بر این است تا به نحو شایسته در خدمت جامعه ورزش و جوانان باشیم.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل با اشاره به ظرفیت‌های استان اردبیل در حوزه ورزش گفت: انتظار می‌رود مسئولان در این حوزه از این ظرفیت‌ها در راستای توسعه فعالیت‌های ورزشی در استان بهره برده و بتوانند جایگاه استان را در این حوزه در سطوح مختلف ارتقا دهند.

مهدی‌زاده ترویج و اشاعه رزش‌های دینی و مذهبی را در بین ورزشکاران ضروری دانست و بیان کرد: با توجه به نقش تاثیرگذار آموزه‌های دینی و نیز اخلاقی در ترویج فعالیت‌های ورزشی سالم و روحیه پهلوانی باید تلاش کنیم تا این آموزه‌ها در بین ورزشکاران در سطح استان نهادینه شود.

وی با اعلام حمایت از برنامه‌های ورزشی و فرهنگی در اردبیل افزود: در زمینه اجرای هر چه بهتر این برنامه‌ها ما آماده همکاری و مشارکت لازم هستیم تا با این امر بتوانیم زمینه‌ساز توسعه برنامه‌های فرهنگی و ورزشی مناسب و شایسته در بین جوانان بوده و زمینه مصون‌سازی هر چه بیشتر جامعه از آسیب‌های اجتماعی را فراهم آوریم.