جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

مسیر رودخانه‌های اردبیل آزادسازی شد - خبر

 

 

مسیر رودخانه‌های اردبیل آزادسازی شد

شهردار اردبیل گفت: با هدف پیشگیری از هرگونه خسارات ناشی از سیل و طغیان ، مسیر رودخانه و مسیل آب‌های روان در این شهرستان لایروبی و پاکسازی شد.

مسیر رودخانه‌های اردبیل آزادسازی شد

حمید لطف‌اللهیان افزود: با توجه به ورود سامانه ناپایدار جوی و شدت بارش‌های بهاری برای پیشگیری از خسارت‌های احتمالی نیروهای خدمات شهری شهرداری اردبیل به صورت شبانه‌روزی اقدام به لایروبی مسیل‌های اصلی و رفت و روب و نظافت شهری کردند.

وی با اشاره به فعالیت نوروزی شهرداری برای شاداب‌سازی چهره شهر در سال جدید گفت: شست و شوی مخازن زباله‌های سطح شهر به صورت مستمر، لایروبی کانال‌های سنگی، برداشت مازاد، تنظیف، پاکسازی محلات، گل‌کاری میادین، شستشوی جداول و خیابان‌ها از جمله این اقدامات است.

او با تقدیر از زحمات شبانه‌روزی کارکنان خدمات شهری اضافه‌کرد: برای حفظ سلامتی پاکبانان بیش از ۶ هزار ماسک و دستکش در بین این زحمتکشان توزیع شده است.

لطف‌اللهیان با اشاره به نصب المان‌ها و نورپردازی‌های نوین شهری با هدف زیباسازی و خلق جلوه‌های بصری در سطح شهر گفت: تمامی بیلبوردها و تابلوهای شهر نیز حاوی پیام‌های بهداشتی جهت اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی شهروندان است.

شهردار اردبیل افزود: عملیات ضدعفونی و گندزدایی توسط نیروهای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی در اماکن پرتردد و معابر عمومی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همچنان ادامه دارد و شهرداری تا اعلام وضعیت سفید اقدامات پیشگیرانه خود را متوقف نخواهد کرد.