رونق تولید ملی | دوشنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۸

مسئولان رسالت خطیری در امر محرومیت‌زدایی بر عهده دارند - خبر

 

 

مسئولان رسالت خطیری در امر محرومیت‌زدایی بر عهده دارند

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: خدمت بی‌منت به مردم وظیفه همه مسئولان و دستگاه‌های مربوطه است که در این زمینه تلاش برای تحقق اهداف مورد نظر امری و رسالتی خطیر و حساس است.

مسئولان رسالت خطیری در امر محرومیت‌زدایی بر عهده دارند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آیت‌الله سیدحسن عاملی در دیدار با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل اظهار داشت: خدمت بی‌منت به مردم وظیفه همه مسئولان و دستگاه‌های مربوطه است که در این زمینه تلاش برای تحقق اهداف مورد نظر امری و رسالتی خطیر و حساس است.
 
وی بیان کرد:  تمامی مسئولین باید با همت و تلاش بیشتر سعی در رفع محرومیت‌های موجود در استان تلاش کنند و استفاده از تکنولوژی‌ها و فناوری‌های روز برای تحقق این اهداف اولویتی اساسی و مهم است که باید به آن جامه عمل پوشانده شود تا شاهد توسعه مناطق کم‌تر توسعه یافته باشیم.
 
 نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: امید و انتظار ما این است که با اقداماتی که در این حوزه انجام شده است شاهد توسعه در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته باشیم و بتوانیم زمینه و بستر توسعه و گسترش را در تمامی مناطق استان فراهم کنیم و توسعه و رشد استان را شاهد باشیم.
 
عاملی بیان کرد: خوشبختانه ساختمان جدیدالاحداث مجتمع ICT نیز دارای پیشرفت مناسبی است که در این زمینه نیز انتظار می‌رود نمای ساختمان کاملا بومی و سنتی و مطابق با فرهنگ اسلامی باشد چرا که رسیدن به پیشرفت و توسعه همگام با در نظر گرفتن معیارهای اسلامی اولویت اساسی است.