جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

مسابقه نقاشی غیرحضوری با شعار «کرونا را شکست می‌دهیم» در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

مسابقه نقاشی غیرحضوری با شعار «کرونا را شکست می‌دهیم» در اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل گفت: مسابقه نقاشی غیرحضوری ویژه کودکان با شعار «کرونا را شکست می‌دهیم» در استان اردبیل برگزار می‌شود.‌

مسابقه نقاشی غیرحضوری با شعار «کرونا را شکست می‌دهیم» در اردبیل برگزار می‌شود
پروانه رضاقلی‌زاده ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های فرهنگی کتابخانه‌های استان اردبیل اظهار کرد: مسابقه نقاشی غیرحضوری ویژه کودکان ۴ الی ۱۲ سال با شعار «کرونا را شکست می‌دهیم» در استان برگزار می‌شود‌.
 
وی به موضوعات این مسابقه اشاره کرد و افزود:کارهایی که در ایام تعطیلات به دلیل ویروس کرونا و حضور در منزل انجام می‌دهیم،کتابخوانی در این تعطیلات و مراقبت‌های بهداشتی در مواجهه با کرونا از جمله موضوعات مطرح در این مسابقه است.
 
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل با اشاره به جزئیات شرکت در این مسابقه، تصریح کرد: استفاده از برگه A4 و نوشتن مشخصات فردی اعم از نام و نام خانوادگی، سن، استان، شهرستان، شماره تماس و موضوع نقاشی روی برگه و ذیل فایل ارسالی لازم است.
 
رضاقلی‌زاده تصریح کرد: استفاده از تمامی ابزار نقاشی از جمله مدادرنگی، آبرنگ، مداد شمعی و گواش امکان‌پذیر بوده و کیفیت رنگ‌آمیزی، خلاقیت و کپی نبودن حائز اهمیت است.
 
وی با بیان این‌که این مسابقه به صورت غیرحضوری برگزار می شود، ادامه داد: شرکت‌کنندگان تصاویر نقاشی خود را به شناسه iranplir در پیام‌رسان سروش ارسال کنند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: این مسابقه نقاشی ویژه کودکان در مقابله با ویروس کرونا و با اهدافی چون اشاعه فرهنگ کتابخوانی، غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان برگزار و به برگزیدگان جوایزی از طرف نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اهدا می‌شود.