سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مسابقات ووشو قهرمانی کشور به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

مسابقات ووشو قهرمانی کشور به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود

رئیس هیئت ووشو استان اردبیل گفت: ‌مسابقات ووشو قهرمانی کشور به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود.

مسابقات ووشو قهرمانی کشور به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، هوشنگ افشار در نشست با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: طبق تمهیدات به عمل آمده و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته مسابقات ووشو قهرمانی کشور به میزبانی اردبیل در دو بخش ساندا و تالوا از 12 تا 14 آبان ماه در ورزشگاه رضازاده  برگزار می‌شود.
 
وی بیان کرد: در این دوره از مسابقات ورزشکارانی مطرح از سراسر کشور حضور می‌یابند و این مسابقات در قالب 34 تیم برگزار می‌شود و نفرات برتر برای شرکت در مسابقات جهانی 2019 به اردوی آمادگی اعزام می‌شوند که خوشبختانه در حال حاضر در این زمینه زیرساخت‌های مناسبی فراهم شده است.
 
رئیس هیئت ووشو استان اردبیل گفت: زیرساخت‌های مناسبی در راستای برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی در استان فراهم است و برگزاری این مسابقات سبب توسعه و رونق توریسم ورزشی می‌شود که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت است و طبق پیش‌بینی‌های انجام یافته تیم اردبیل موفق به کسب انواع مدال در این دوره از مسابقات خواهد بود.
 
افشاربا بیان این که حسین محمدزاده به عنوان سرمربی و جواد آقایی، علی ایرانی و حسن نژادی نیز به عنوان مربیان تیم اردبیل در این مسابقات حضور می‌یابند تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم در ارتباط با برگزاری باشکوه و منظم این دوره از مسابقات اندیشیده شده و امید می‌رود شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات رضایت داشته باشند.
 
وی اظهار کرد: داشتن استعدادهای مختلف استان اردبیل در رشته ووشو یک امر مهم و اساسی است که یکی دیگر از دستاوردهای برگزاری این مسابقات رشد و شناسایی استعدادهای مستعد استان و رساندن آنان به سطح قابل قبول است که این امر نیز برای ما بسیار حائز اهمیت است و باید مورد توجه واقع شود.