سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

مسابقات وزنه‌برداری دانشجویان دانشگاه‌های کشور در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

مسابقات وزنه‌برداری دانشجویان دانشگاه‌های کشور در اردبیل برگزار می‌شود

اولین دوره مسابقات وزنه‌برداری دانشجویان دانشگاه‌های کشور در روزهای آتی به میزبانی دانشگاه محقق‌اردبیلی برگزار خواهد شد.

مسابقات وزنه‌برداری دانشجویان دانشگاه‌های کشور در اردبیل برگزار می‌شود
اولین دوره مسابقات وزنه‌برداری دانشجویان دانشگاه‌های کشور در روزهای آتی به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.
 
مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه محقق اردبیلی در این خصوص در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این مسابقات در این سطح با حضور تمامی دانشگاه‌های کشور برای اولین بار برگزار شده و از بابت کسب میزبانی این مسابقات بسیار خرسندیم..
 
احمدزاده ادامه داد: این مسابقات از تاریخ 19 تیر ماه سال جاری آغاز شده و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت و تا به امروز  40 تیم  با حضور 70 ورزشکار از دانشگاه‌های آزاد، علمی-کاربردی، پیام‌نور، دانشگاه‌های سراسری، علوم پزشکی و غیر انتفاعی برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کردند.
 
وی بیان کرد: این مسابقات در 8 دسته پیگیری می‌شود که انتخابی تیم ملی دانشجویان وزنه برداری برای اعزام به مسابقات جهانی  نیز خواهد بود و افراد منتخب شهریورماه سال جاری در کشور لهستان حاضر خواهند شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، احمدزاده توضیح داد: کسب امتیاز میزبانی این مسابقات افتخار بزرگی برای دانشگاه محقق اردبیلی بوده و این مهم با همکاری فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و رئیس انجمن وزنه برداری دانشجویان محقق شده است.