سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مسابقات ورزشی گرامیداشت حماسه 9 دی در اردبیل - خبر

 

 

مسابقات ورزشی گرامیداشت حماسه 9 دی در اردبیل

در گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی مسابقات و برنامه های مختلف ورزشی در برخی از مناطق استان اردبیل برگزار شد.

مسابقات ورزشی گرامیداشت حماسه 9 دی در اردبیل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مراسم افتتاحیه پنجمین دوره مسابقات فوتسال ادارات کل و محلات شهرستان اردبیل باحضور مسولان استانی عصر دیروز در سالن مقاومت سپاه حضرت عباس (ع)استان برگزار شد .
 
در روز نخست این رقابتها در بخش ادرات تیم علوم پزشکی 5بر صفر تیم بنیاد مسکن را شکست داد ودر بخش محلات نیز تیمهای مقاومت اردبیل با شهید غفاری سرعین به نتیجه تساوی 5-5 دست یافتند.
 
* یک دوره مسابقه دارت و تیراندازی با تفنگ بادی بین پایوران سپاه ناحیه اردبیل برگزار ودر پایان در رشته دارت آقایان نوروزی، بابازاده و نجف پور و در رشته تیراندازی نوبهاری، علایی و جعفری به ترتیب اول تا سوم شدند.
 
* یک دوره مسابقه فوتسال چهارجانبه نیز بین بسیجیان پایگاه های مقاومت حوزه امام محمد باقر(ع) سپاه ناحیه اردبیل در سالن ورزشی شهید علی آقایی برگزارو تیم پایگاه مقاومت شهید خرمی قهرمان شد.
 
* در کوثر مسابقات فوتسال با شرکت 6 تیم از ادارات این شهرستان به صورت حذفی آغاز شد که در روز نخست تیم نیروی انتظامی توانست با نتیجه یک برصفر بر تیم فرمانداری غلبه کند.
 
* با حضور30 نفر از ورزشکاران آقا وخانم یک دوره مسابقه تیراندازی با کمان در پارس آباد برگزار شد که دربخش بانوان، صولت، محمدی و مهری و در بخش آقایان بصیرت، علی عباسی و جعفرزاده مقام های اول تا سوم رابدست آوردند.
 
*یکدوره بازیهای بومی - محلی باشرکت بیش از 200 نفر دانش آموزان مقطع ابتدایی در مدرسه شهید مظفر بخش انگوت در رشته های مختلف برگزار شد که در پایان به قید قرعه به 30 نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهداء شد.
 
* در مشگین شهر نیز مسابقات فوتسال با شرکت 14 تیم از ادارات ونهادهای مختلف دولتی به مدت سه روزآغاز شد.